Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi lehet a vaj a programomban?

Mi lehet a vaj a programomban?

Figyelt kérdés

Be kéne olvasni egy fájlt. Már 1000 és 1 videót megcsináltam de nekem az istenért sem akarja beolvasni a fájlt. A lényege, hogy ez egy több sorból álló ; elválasztott adatok lenének. Ha minden igaz akkor egy tömb. (TXT linekta kódról. [link] )

Már órák óta videókat nézek és kódokat keresek, de még ha le is ami a videóban működik akkor SEM akar nekem működni.

Vizsgára készülök, nincs sok tehetségem ehhez, haverommal tanulok aki javaban van otthon és ahogy ő is mondta konkrétan ez a belépő a vizsgára, ha ezt nem tudom beírni akkor kuka az egész mert a többi feladat sem fog menni....


Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2020. febr. 24. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10-es: pontosítsunk úgy, hogy a

Split(String, StringSplitOptions) metodus második paraméterének .net Core 2.0-tól van default értéke (StringSplitOptions.None)

Hiszen sima egy paraméteres Split(String) metódus nem létezik se .NET Fw-ben, se Core-ban.


A Split(String, StringSplitOptions) metódus viszont már nagyon régen benne van a .NET Fw-ben, lehet a kezdetektől.

2020. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!