Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek telefon app....

Szerintetek telefon app. Készitésevel lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Szerintetek telefon app. készitésevel lehet pénzt keresni?

Vagyis hát, néztem valahol a neten hogy egy srcác amerikában kitalált egy appot amely emberi szelentéseket utánoz és milliükat kereset vele néhény hónap alatt.

Van egy szuper ötletem ameyet el akarnám készíteni.

ÉS egyenlőre abban hitben vagyok, hogy sokat tudnék vele keresni.

De az is motoszkál a fejemben, hogy a villágon annyi programozó van, akkor ők miért nem miiliomosok appok megírása által.

Tehát meg van a lehetősége, hogy a munkám nem fizetődik meg úgy ahogy én gondolom?



#programozás #pénz #applikáció #app #softwert írni #miiliomos app #okos telefon app #hogyan írjunk appot #app készités #appon keresztül lett milliomos ember
2020. márc. 6. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet vele, mert akkor minden hülye milliomos lenne. Kell hozzá a megfelelő hype és befektetés, hogy felhypeold magad! Felkapjon a reddit, 9gag stb.. onnantól dől a pénz
2020. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát, ha megírtam az appot és feltöltöm a Play áruházra, befektetések valamint hypelások nélkül is sokk millió ember tölti le az okos telefonjukba, még akkor sem gazdagodnék meg?
2020. márc. 6. 09:28
 3/17 anonim ***** válasza:
De igen, de erre elég kicsi a valószínűség, mivel ha nem fektetsz be hírdetésbe akkor honnan tudnák az emberek hogy egyáltalán létezik az appod. Hírdetés nélkül max 1-2 száz letöltés lesz rajta. Ebből a nagy része valószínűleg ismerős akinek megmutatja az ember.
2020. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted, hype nélkül nem tölti le senki, mert nem is fognak tudni a létézeséről. 2018 első negyedévében átlagosan naponta(!) több mint 6000 új alkalmazás jelent meg, ez a szám folyamatosan nő. Amit írsz az reális lehetett 2008-2009 körül, a mobilpiac hajnalán, azóta teljesen más a helyzet. Van aki egy egyszerű ötlettel milliókat keres, csak épp jut rá több tízezer másik, aki hosszú, kemény munkával sem keres szart sem.

Lehet vele pénzt keresni, természetesen, de ha arra apellálsz hogy csinálsz valamit(akár egyszerű akár bonyolult, a világ leghasznosabb programja is lehet, teljesen mindegy) és ott vége a történetnek akkor hatalmas pofáraesés lesz belőle, el fog tűnni a tömegben egy pillanat alatt, nagyon jó esély van rá hogy senki sem fogja letölteni. Ettől még lehet csinálni, de ha üzletet akarsz vezetni, pénzt keresni vele akkor úgy is kell hozzáállni. Ha nyitsz egy hamburgerbódét a pincédben honnan fogja tudni bárki ha nem raksz ki egy táblát? Hogy talál oda valaki a város másik feléből ha nem plakátolsz? Na, ugyanez a helyzet mobilon, csak naponta 6000 ezer új hamburgerbódéval is konkurálsz.

2020. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Hype, befektetés (hirdetés), nélkül nem fogják letölteni! Napi szinten több száz app kerül fel! A kutya nem foglalkozik velük!
2020. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

Ha valóban olyan az ötlet, ami még nincs, akkor simán lehet vele pénzt keresni, ha nem is feltétlenül milliókat.


Nekem van appom, amin kb. 3 órát dolgoztam összesen, soha nem reklámoztam sehol, 1.7 millió letöltés körül jár most és havi 80-120 000 Ft nettó jön belőle.

2020. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Köztudott, hogy a mobil appok piacának 99 %-át kőprofik tarolják le.


Azt jól irják előttem, hogy hiába írsz meg te egy killer appot, a kutya észre sem veszi és ha ingyenes sem tölti majd le senki. Ehhez meg kell adni neki a kezdőrugást, a hype-ot, a lendületet. Az ilyesmihez viszont pénz kell és szakértelem, na meg, nem árt némi szerencse sem.

2020. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"ÉS egyenlőre abban hitben vagyok, hogy sokat tudnék vele keresni."


És gyakorlatilag ez egyetlan dolog, ami biztossá teszi azt, hogy soha ne is tudj.


"De az is motoszkál a fejemben, hogy a villágon annyi programozó van, akkor ők miért nem miiliomosok appok megírása által."


Nem mindenki ír appot. Nem mindenkinek van jó ötlete. Nem mindenkinek van kitartása, türelme, ideje.


Neked nem kell annak a "mindenkinek" lenni!

2020. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
#6 Ezektől megyek a falnak. Szerinted ezek a számok mit bizonyítanak? 1,5 évet dolgoztam a játékomon, egy hónapja jelent meg steamen és eddig kerestem vele kb 60 ezret. Kb egy év alatt fogja behozni amit egyáltalán ráköltöttem(ha órabérem nem volt, és sokszor lesz leárazva). Ugyanez a helyzet itt is, nem látja senki, ha pewdiepie játszana vele nem lenne anyagi gondom, de erre nem lehet egy üzletet alapozni, ahogy arra sem hogy 3 órányi munkával keresel havi 80-120 ezret. Ha lehetne, akkor írtál volna 20 nap alatt 40 másikat. Előfordulhat, ahogy előfordulhat az is hogy nyersz a lottón.
2020. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9: reklámoztad?
2020. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!