Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy c++ programmal kapcsolatba...

Nekedfutok kérdése:

Egy c++ programmal kapcsolatban segítséget kérni: a program bekéri n darab film hosszát percben, kiírja, hogy hány napra, hány órára, hány percre, hány másodpercre lenne szükség a filmek megtekintéséhez. ?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 19:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%

Nem, nem oldottam meg helyette.

Nem véletlenül C ven írtam és nem C++ ban.


Ez egy kiindulási alap.


Pontosan tudom hogy mikor én ezeket tanultam, nagyon sokat segített volna egy ilyen válasz, mert nem oldja meg a feladatot, mert nem az volt a feladat, mégis, tud miből tanulni..


17f..

2020. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
Bennem már az is felmerült, hogy talán nem tudja kiszámolni, mármint papíron, kockás füzetben.
2020. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%

"Tök érdekes, hogy az utolsón kívül senki se ad programozási tanácsot, hogy induljon el, hogy kellene..stb



Pedig aztán itt vannak olyanok akik a Googlenel dolgoznak, egyéb cégeknél. Milliokat keresnek... de ha jön egy ilyen feladat, akkor már valahogy nem értenek hozzá. :)."


Jah, mert ehhez aztán érteni kell a programozáshoz. Bekérsz n számot, összeadod őket, megvan a szummád percben, aztán átváltod a megfelelő egységekre.


A helyzet inkább az, hogy azért nem mindenki akkora csicska itt, hogy csettintésre csinálják más házi feladatát.

2020. márc. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

#8 ha feltennéd ezt a kérdést ebben a formában stackoverflow-n, akkor egyszerűen le lenne pontozva a pcsába.

A minimum az, hogy leírja, hogy mivel próbálkozott eddig, hol akadt el stb.

Nem behányja ide ezt a szart, ami gyakorlatilag nem is kérdést, aztán várja a megoldást.

2020. márc. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
29%
Akkor viszont, ha ennyire ellenzitek, minek kommenteltek be? Nem bírjátok ki, hogy semmit se írjatok mi? Érdekes módon, akik kódot osztanak meg, azokhoz se érkezik tőletek releváns információ vagy semmi segítség. :) Pedig aztán, aki Google-nél fejlesztő, vagy egyéb cégeknél ahol állításotok szerint milliókat kerestek...na mindegy hagyjuk, így derülnek ki, hogy sok itt a hazug ember. :)
2020. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
38%
Linkelsz 1-2 ilyen kérdést, ahol normálisan kérdezett a kérdező és nem kapott segítséget?
2020. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%

"Akkor viszont, ha ennyire ellenzitek, minek kommenteltek be? Nem bírjátok ki, hogy semmit se írjatok mi?"


Én azért, mert úgy gondolom, hogy ha nem kommentelek semmit, akkor azt hiheti a kérdező, hogy a kérdésével nincs semmi probléma, csak nem tudunk rá válaszolni. Ennek eredményeképpen pedig a jövőben is felteszi majd a hasonlóan retardált kérdéseit.

2020. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
29%

"Igen"


"Szerintem nem"


Ezért nyílvánvalóan megérte kommentelni Mr. Google fejlesztő 1,8 milliós bruttó fizetéssel.


Akkor legalább kérdezted volna meg, hogy:


Jutottál-e valameddig? Mi okoz nehézséged? Merre jártok a tananyagban?


De neeeem..


Ne ebből látszik kik is vagytok.


De legalább valaki vette a fáradságot és, ha nem is c++ és ha nem is teljes feladattal, de elküldte neki, amiből tanulhat vagy kiindulhat és megértheti....

2020. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
29%
Azt ráadásul azt is lepontozzátok, aki segítséget nyújtott.. szánalmasok vagytok már ne haragudjatok ....
2020. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
41%
Nem haragszunk.
2020. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!