Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Magyar myBB oldal?

Magyar myBB oldal?

Figyelt kérdés
A weboldalamhoz szeretnék fórumot és ezt ajánlották. Kipróbáltam és tetszik az egyszerűsége. De vannak olyan oldalak ahol magyarított pluginek vannak vagy hasonló myBB fórum?

2020. márc. 23. 20:18
 1/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Van egy magyar phpBB oldal ott nézz szét :


[link]



Sok sikert. Üdv.

2020. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi de ez a myBB nem phpBB :)
2020. márc. 24. 15:13
 3/8 coopper ***** válasza:
Bocsi, ezt elnéztem.
2020. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nemgond, ez jobb oldal a phpbb-nek, mint amit én találtam :) szóval kipróbálom ezt is
2020. márc. 24. 16:13
 5/8 A kérdező kommentje:

módok telepítése?


segítene valaki benne? Nagyon bejött ez a fórum, de a módok kifognak rajtam...

2020. márc. 28. 00:54
 6/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Mi a gond, melyik fórum motor, melyik mód ?


ÁLtalában le van irva a mod telepitési menete.


Csak követni kell az utasitásokat (akkor van gond, ha több mód miatt már nem a leirásnak megfelelő sorok vannak a PHP fájlokban).


Sok sikert. Üdv.

2020. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Copper!


Te nagyon okos vagy! Annyi mindenhez érdemben hozzá tudsz szólni.


Amúgy phpBB-t tettem fel és ahhoz láttam, hogy a módokat, csak php fájl módosításokkal lehet. Az meg nekem nem megy. Viszont ez az egy olyan fórum a legjobban testreszabható szerintem.

2020. márc. 28. 23:02
 8/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem ördöngősség az sem, meg irtam, le van irva lépésről lépésre, hogy hogyan kell a MOD-ot telepiteni.


Végigmész a leiráson lépésenként és minden szépen megcsinálsz (a módositásokat a PHP fájlokon) és kész vagy.


Előtte ha csinálsz biztonsági mentést az adatbázisról és a tárhelyedről is, akkor ha menet közben valami nem sikerülne, akkor vissza tudod másolni a lementett PHP fájlokat illetve az adatbázist is vissza lehet állitani, igy nem megy tönkre semmi sem.


Sok sikert. Üdv.

2020. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!