Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan magyar oldal ami...

Van olyan magyar oldal ami hasonlit pl az upwork.com oldalra, ahol ki lehet berelni XY-t bizonyos munkara?

Figyelt kérdés

Meg szeretnek bizni egy mobile app developert hogy keszitsen el egy programot (milyen nyilvanvalo nemde :) ) amit Android es Ios oprendszeren is lehetne hasznalni.


Tovabba szivesen varom a tanacsokat is ezzel kapcsolatban hogy merre induljak... :))

Minden segitseget szivesen fogadok!


2019. febr. 5. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz csinálni. Ha nem kimondottan platformfüggő, akkor én a xamarin-ról hallottam, hogy egyszerre lehet IOS-re és Androidra fejleszteni vele.


Szerintem (minimum) 5-10eFt-os óradíjakra számíts.

2019. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem nincs


de pl a prog.hu társalgóban meghírdetheted vagy vannak tematikus facebook csoportok is (pl. Programozói Állások)


de egy komolyabb móka akár többszázezer zseton vagy millió fölött is lehet...

2019. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kapásból nem tudok ilyen oldalat, ami magyar, de valami freelancer szerű oldalra feltehetnél erről egy hirdetést. Arra azonban számíts, hogy a legtöbb jelentkező indiai lesz. Ők olcsón és trehányul dolgoznak. A igényes kódot író, tapasztalt, profi fejlesztőket elég vastagon meg kell fizetni.


Ha az appod egy egyszerűbb darab, szóval nincs szükség semmi teljesítménykritikus megoldásra, talán ott faraghatsz a költségeken, hogy natív iOS és Android helyett valami multiplatform megoldást szemelsz ki, például Ionic, React-Native, Xamarin és arra keresel valakit. Ez a fejlesztéssel eltöltött órák számát JÓVAL lerövidíti, ami miatt olcsóbban jön ki végül az egész.

2019. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!