Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Bármi javaslat?

Hellobello23 kérdése:

Bármi javaslat?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni és valószínűleg fizika szakra fogok jelenetkezni. Szeretek chat vagy hírfolyam típusú social applikációkon gondolkodni és van egy igazán jó ötletem.Ez egy szerintem újjszerű chat alkalmazás ami a messengerről vagy esetleg Snapchatről csábíthatja el az erősebb baráti csoportulásokat. Van egy egészen műkődőképes ötletem a hírdetések elhelyezésére is. Mint ahogy írtam nem teljesen a programozás irányában tervezem folytatni tanulmányaimat. Szóval csupán csak annyit tudok tenni, hogy kidolgozom, leírom tőkéletesen az app működési elvét, és a megtervezem a teljes megjelenést Adobe Illustrator segítségével. Azt gondolom, hogy a fejlesztés bonyolultabb programozást igényel. Van esetleg bármi lehetőségem a programozásra, vagy ötlet marad örökké? Nyílván azt gondolom ez az app egy hihetetlen kreatív forma, de elképzelhető, hogy a másik tízezer ember is ezt gondolja a sajátjáról. Eleve köszi azt, hogy végig olvastad, hát még ha van valami építő kritikát/javaslatod!

2020. jún. 20. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs programozó ismerősöd, akkor marad a startup projekt (gyűjtést szervezel, majd az összejött pénzből megbízol valakit). Esetleg publikus fórumokon felveted, hogy keresel valakit, aki segítene a projekt megvalósításában, de ez erősen bizalmi dolog, könnyen ellophatják az ötletet.
2020. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2020. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
*Esetleg van bármilyen javaslatotok/ötletetek?
2020. jún. 20. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem írtál le semmit, csak hogy egy chat app-ot akarsz amivel elcsábíthatod a többi szolgáltatótól a felhasználókat. Ezzel igazából nem tudunk mit kezdeni. Ha valóban olyan szolgátatást akarsz nyújtani, hogy elcsábítsd a felhasználó bázist ahhoz rengeteg pénz fog kelleni. Már csak ha a szerverekről beszélünk akkor milliós nagyságok havonta!
2020. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valóban nem írtam mást, hisz nem értem ez miben segítene. Ez egy chat applikáció, különböző kreatív kiegészítőkkel ellátva, amelyek programozása nem egyszerű feladat. Nem értem, ha leírom az összes funkcióját az appnak, az miben segíthetne a javaslatok szempontjából.
2020. jún. 20. 17:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy már csak a szervezés, fenntartás, hírdetésem sem 2ft, ezért tettem fel a kérdést, hogy van-e egyáltalán bármilyen lehetőségem.
2020. jún. 20. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg kell csinálni, le kell programozni, utána befektetőket találni.
2020. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!