Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy régi gépem, amit néha...

Van egy régi gépem, amit néha újra telepítek, és az a bajom, hogy telítődik a gigája. Most raktam újra, az volt a célom, hogy ne legyen rajta semmi sallang, hogy a párom úgy alakítsa ki, ahogy akarja, de . Hogy csináljam meg?

Figyelt kérdés

két partíció van rajta: c:20giga f:80 giga

a c-re telepítettem a windowst, és máris megtelt a 20 giga!


szerintem rajta vannak a régi telepítések, és nem tudom hogyan kell lecsupaszítani!

remélem érthetően írtam le :S

ha nem, akkor kérdezzetek bele, csak valaki segítsen!



Köszi előre is

33L


2010. aug. 1. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Berakod az XP cd-t bebootolod. Rámész a formázásra. Leformázod mondjuk NTFS lassú formázassal(hatékonyabb) aztán nem fog telitődni. Nekem az XP 1,63 GB helyet foglal.
2010. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szeretném megkérdezni, hogy hogy megyek rá a formázásra!

Ne haragudj, ha idegesítő vagyok, de nem tudom, és szükségem van segítségre!


ha betolom a lemezt, a telepítésre, vagy a frissítésre tudok rákattintani....

2010. aug. 1. 15:43
 3/7 A kérdező kommentje:

jahh... booot-olás :)

nem tudom, hogyan kell :(

2010. aug. 1. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogod magad, berakod a CD-t, aztán gép indításakor belépsz a boot menübe. Általában ki van írva valahol, hogy azt melyik gombbal éred el. Nálam pl F8. Ott beállítod, hogy cdről bootoljon. Elindul a cd és jön az, hogy melyik particióra telepítenéd. A c: partíciót kitörlöd teljesen, majd az új partició létrehozása-t választod és a régi c: particio helyére rakod az újat. utána partició formázását választod ki ntfs-ben, onnan meg csak simán telepíted a frissen formázott particióra
2010. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valaki hajlandó lenne velem msn-n, vagy skype-n beszélni, miközben csinálom?

Van másik gépem, és tudnátok mondani, mit csináljak !

Mert így félek, és ha bemegyek a bios-ba, akkor nem merek ott semmit sem csinálni, nehogy elrontsak valamit!


Nem tudnám hogy megköszönni, de nincsen pénzem elvinni a gépet szakemberhez!


Előre is köszönöm a bizalmat!

2010. aug. 1. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél fel MSN-re! morarpisti@citromail.hu
2010. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
felvettelek
2010. aug. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!