Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Abszolút kezdőként érdemes...

Abszolút kezdőként érdemes egyetem nélkül programozói tanfolyamot elvégezni?

Figyelt kérdés
Végzettségem szerint közgazdász vagyok (pénzügy mester), de az utóbbi egy évben megfogalmazódott bennem, hogy mással szeretnék foglalkozni. Mindig is érdekelt a programozás, a szoftverfejlesztés, ezért úgy gondoltam, hogy nekivágnék. Tanfolyamokkal lehet kompetens tudást szerezni úgy, hogy abból később akár meg is éljek?

2020. júl. 22. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nagyon kitartás, szorgalom, lelkesedés kell hozzá.
2020. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben először én neten keresnék ingyenes video-kat. Pár dologgal meg tudsz így is ismerkedni, és talán jobban képben leszel dolgokkal. De ahogy az első hozzászóló is írta, nagyon sokat kell gyakorolni, és sok kitartás is szükséges, nem szabad az első akadálynál feladni.
2020. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Már van egy diplomád, szerintem felesleges egy másik szakot is végezned emiatt. Szerintem menni fog, önállóan is ha érdekel a téma. Hiszen volt kitartasod két diplomát megszerezni.
2020. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Elég jó kombó közgáz és programozás főleg, ha olyan helyre mész dolgozni, ahol mind kettő kell. Aranyat fogsz érni.
2020. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!