Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Emelt szintű infón lehet...

Emelt szintű infón lehet notepad++-ban csinálni weblapos feladatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy októberben szeretnék emelt infót tenni, de nem sok az az informácó amit tudok róla... Azt tudom, hogy 4 feladat van. Azt is tudom, hogy az első feladat az vagy word vagy egy weblap készítés. A word nem nagy ördöngősség, de ha a weblapot valami ilyen fura programmal kell elkészíteni amit sose használtam, akkor el kellene kezdenem... Valaki aki már érettségizett emelt infóból kiokosíthatna, hogy miket is kéne tudjak >.< köszi :)



2020. aug. 17. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Emelt szintű infón lehet notepad++-ban csinálni weblapos feladatot?"

Röviden: nem.

Kifejtve: az érettségin csak azok a szoftverek használhatóak, amik a "Emelt szintű informatika érettségi vizsgatárgyhoz a 2020. év vizsgaidőszakaira érvényes szoftverek listájában"

[link]

szerepel, és amit Te ebben a listában bejelöltél.


Másrészt: a vizsgakövetelmények:

[link]

és a vizsga lebonyolításának módja:

[link]

elérhető.


Harmadrészt: mind a Kompozerben, mind a Sharepoint Designerben van kódnézet.

2020. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem, mivel Ctrl+Space-szel segítő funkciót ad, amit pl. CSS-ben nagyon jól lehet hasznosítani. Az ilyenek nem megengedettek.
2020. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, teljesen mindegy miben csinálod meg
2020. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: A Notepad++ nem lesz feltelepítve, mert nincs a szoftverlistában, az Internet-elérés le van tiltva, és nem is szabad egyéb programot telepíteni - így abban nem lehet megcsinálni (lásd a vizsgakövetelményeket).
2020. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most voltam emeltezni, és volt notepad++ telepítve, na mindegy.
2020. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ágazati vizsgán esetleg:

[link]

de az nem emelt szintű érettségi.

2020. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy webnél nem mindegy az IDE? Fogod és jegyzetömbe megcsinálod. :) Az érettségin annyira minimalis a web, hogy tényleg nem kell hozzá semmi.
2020. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5: simán lehet, hogy telepítve van, mert ugyebár azokon a gépeken tanulnak is. Nem törölnek semmit se le. A szoftverlista lényege, hogy azt amit megjelölsz mindenképpen legyen fent. De általában felraknak mindent és már felvan rakva minden. Azzal nem szívatják magukat a rendszergazdak. Image képként telepítik a windowst is....
2020. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!