Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tanuljak meg programozn...

Hogyan tanuljak meg programozni Pythonban?

Figyelt kérdés

Vagy egy könyv pdf-ben, vagy egy online kurzus, nem baj, ha angol nyelvű, de ne kerüljön pénzbe, mert még én se keresek pénzt. Nem kell valami nagyon profi, többszáz oldalas könyv, csak minden részt közepesen megtanítsa, (érdekel az AI, az alkalmazások, grafika, stb.) és legyen érthető. Mivel még iskolába járok, jó lenne valami olyan, amire nem kell minden nap többet fordítani egy óránál. Előre is köszönöm a segítséget :)

(16/F)



2020. aug. 22. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A Python Institute oldalán ingyenesen. Angol nyelvű, de nagyon szájbarágós, én ott néztem át. De a w3schools is jó oldal.
2020. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fontos az, hogy ne mindent csinálj egyszerre. Válassz egyet és azt olvasd, gyakorold végig! Ha csapongasz, nem haladsz. Mielőbb próbáld meg használni, csinálni vele valami értelmeset!
2020. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat! Megfogadom!
2020. aug. 22. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!