Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy olyasmi terminált szeretné...

Egy olyasmi terminált szeretnék csinálni, mint ami a SUPER HOT játékban van?

Figyelt kérdés
Nagyon durván tetszik az a régi monitorra hasonlító bekerekített effekt, a menük, úgy maga az egész terminál és valami hasonlót szeretnék csinálni, de nem tudom, hogyan, hol kezdjem el. Persze, mondjuk Javascriptben NodeJS-t használva, vagy Python-ban egyszerűen lehet csinálni olyat, hogy elindítod az appot és a bevett input alapján csinálsz dolgokat, viszont én inkább az effektekre fókuszálnék. Nem vagyok biztos abban, hogy ehhez egy játékmotort kellene feltétlenül használnom, de részben ezért is tettem fel a kérdést.
2020. aug. 22. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem JS és nem is Python, de hátha segít: [link]
2020. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, esetleg olyan ami van Windowsra is?
2020. aug. 26. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok Windows-os változatról. Megpróbálhatod virtuális gépben, vagy ha Windows 10-ed van, WSL-ben futtatni.
2020. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm, köszi! :)
2020. aug. 26. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!