Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van ötletetek szakdolgozathoz...

Van ötletetek szakdolgozathoz milyen asztali alkalmazást készítsek?

Figyelt kérdés
Tudom erre nehéz választ adni, engem az érdekelne leginkább hogy milyen funkciókat kell tudjon az alkalmazás hogy megfelelő legyen.
2020. aug. 25. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
? És mégis milyen alkalmazás? Ez annyira tág, hogy még a kérdést sem értem.
2020. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy alkalmazást írni, mert ugyebár alkalmazás esetében a szoftvertervezéssel kell kezdened, a szoftvertervezéssel már simán megvan 20-30 oldal, ha lépéseken végigmész. (saját beadandóból indulok ki) ott nem kellett programozni, csak tervezni és az lett 40 oldalas beadandó és egy programkód sem volt hozzá. Meg a bevezetőt is megírod, tesztelés is van ugyebár, összegzés is...stb. Szóval bármilyen egyszerű alkalmazás megfelel szakdolgozatnak pl egy autókölcsönző alkalmazás vagy eseménykezelő (naptár..stb). Olyan is lehet, ami már létezik csak kicsit másképpen valósítod meg, szóval szakdogánál nem kell, hogy újat alkoss.
2020. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos a csávó az első körben bukott el, ugyanis ha ötlet lenne, akkor a többi gyerekjáték volna. A programozás egyik alapvető elvárása az önálló gondolkozás.


A másik része a dolgoknak meg az, hogy miért nem kérdezi meg a konzulensét, ha már ennyire tanácstalan?


Tényleg ilyen emberek helyezkednek el a programozói szakmában, hihetetlen!

Nem bántásnak mondom, de miért nem választanak más szakmákat az emberek?


Én például azért nem mentem el ácsnak, mert egyrészt nincs hozzá semmi kedvem, másrészt meg tériszonyom is van... :-) Jogásznak sem mentem el csak azért mert a közvélemény szerint piszok sokat keresnek. Szarok a pénzre, ha utálom, amit csinálnom kell! :-)

2020. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy programozáson van. Lehet mérnökinfon és lehet nem is programozást akar majd dolgozni csak egy szakdogát akar ahol egy asztali alkalmazás könnyebb mint bármi más :). Nemtudom miért kell leoltani....
2020. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!