Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyszerűbb python feladat...

Egyszerűbb python feladat megoldásában tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem, most gyakorolok, és két alapfeladatról lenne szó, amit még nem értek.

2021. jan. 7. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tudnak ebben segíteni. Tedd fel a kérdésedet nyilvánosan, erre van ez a honlap...
2021. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tettem :D Aki esetleg tud benne segíteni az privátban írjon, és átküldöm , előre is köszönöm! :)
2021. jan. 7. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Írd le - ide a fórumba - hogy mi a feladat, hogyan próbáltad megoldani és hol akadtál el benne. Viszont a sült galambot ne várd berepülni a szádba, helyetted nem oldjuk meg a feladatodat, mert abból nem tanulsz.
2021. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha egyetlen embertől kapsz választ, az mennyivel jobb, mint ha többen is hozzá tudnak szólni, esetleg egymást javítani, pontosítani?

Nyugodtan írd ki ide. Nem baj, ha kezdő kérdések.

2021. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!