Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt olyan aki többször is...

Van itt olyan aki többször is feladta, majd mindig újra elkezdte a programozást?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka hogy feladtad és mi volt az oka hogy újra nekifutottál? Én így vagyok vele, kb 5 ször kezdtem bele és valamiért mindig visszatérek hozzá és így megy ez körbe körbe,pedig nem azért hagyom abba mert nem megy.
2021. jan. 28. 06:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Itt inkább olyan van, aki most tanulja, vagy már viszonylag régóta foglalkozik vele, de nem vitte igazából semmire a szakmában.
2021. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én többször, több nyelven nekifutottam már, mindig azt tanulom, amivel az adott munkahelyemen tudok adni valami pluszt. Volt már ez php, most meg csak VBA. Aztán vagy közbejött egy munkahelyváltás, vagy egy gyerekszületés.


De eleve nem az a célom, hogy programozóként dolgozzak. Csak használni akarom ezt a tudást.

2021. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem vártam el a tanulási folyamattól azt, hogy fejlődjek egyszerűen csak jól esik foglalkoznom vele függetlenül attól, hogy képes vagyok e rá avagy sem.
2021. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy feladtam, inkább csak félretettem/szüneteltettem.

Több oka is volt, amiért többször is szüneteltettem a dolgot:

- rossz irányt választottam, nem igazán tudtam eldönteni, mire akarok fejleszteni (web, desktop, stb.) és mit

- nyelvek közti ugrálás, egyiknél se éreztem azt, hogy igen, ezt szeretem, mindegyiknek megvan a saját szopórollerja

- könnyű volt olyan project ötletet kitalálni, ami az akkori tudásomon túlmutatot

+ nem sok kedvem van neki állni valaminek, ha van már egy létező jó megoldás rá

- sokat változott a felhasználók szokása (desktop -> mobil, web) és a vele járó szívások (pl.: n+1-edik web framework)

2021. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez minden egyes nap megtörténik velem a munkahelyen.


- Egy fejlesztő

2021. jan. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos a játékfüggőség veszi el a figyelmem a programozástól és a közösségi oldalak.Sokszor félbehagytam a programozást és elmentem játszani. Persze hogy csalogatóbb a játék, főleg úgy hogy csapatom is van. Nagyon nehéz leszokni róla mert sok éve játékfüggő vagyok.
2021. jan. 29. 05:49
 7/12 A kérdező kommentje:
És jól megy a programozás, sikerélményem is volt benne, de ahogy jön egy komolyabb hiba, egyből a játékba találom a kiutat
2021. jan. 29. 05:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Nálam ez úgy történik hogy elkezdek programozni, 1-2 hétig csinálom, aztán pár hónapig semmi, aztán megint 1-2 hét majd pár hónapig semmi és így megy ez körbe körbe, újra és újra.. Ezért így már kb 5 ször nekifutottam a programozásnak. De a programozás az egyetlen dolog amit abbahagyok de mindig újrakezdem
2021. jan. 29. 06:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát még gyerek vagy...


Hát fel kell nőni. Most döntsd el hogy elszarod az életed a játékkal vagy leülsz a seggedre és tanulsz minden nap vért izzadva. Te döntésed...

2021. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a programozás, akkor miért csinálod? Keress valami olyan dolgot, amit élvezel csinálni. Ha így állsz neki, akkor soha sem fogod majd élvezni a munkád programozóként.
2021. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!