Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan oldal/fórum ami...

Van olyan oldal/fórum ami python programozással foglalkozik HPLC (nagynyomású folyadékkromatográfia) és találok segítséget módszerfejlesztéshez és optimalázáshoz?

Figyelt kérdés

Olyan programra lenne szükségem amit HPLC módszerfeljesztésre és optimalizálásra lehet használni.

Tudom, hogy van lehetőség hasonlót csinálni pythonban mint a DryLab, de még korábban nem csináltam ilyet, így nem tudom hogyan álljak neki.

Érdekelne kész program is, de ha csak segítséget kapot az is jó lenne, ha el tudnám kezdeni vagy tudnám hogyan kell felépíteni.


Az optimalizálás valószínüleg két változó alapján menne pár szinten. Minden segítséget szívesen fogadok ;)



#programozás #kémia #vegyész #Python #folyadékkromatográfia
2021. jan. 31. 15:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!