Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ilyenkor mi a korrekt eljárás?...

Ilyenkor mi a korrekt eljárás? (Interjú, munkakeresés)

Figyelt kérdés
Gyakornokként jelentkeztem pár helyre, ebből már kettőnél lement az interjú ami egész jól sikerült. Jövő hét közepén lenne a harmadik interjúm, amire kíváncsi lennék, mert szimpi a hely, viszont mi van ha a másik kettő hely közül hívnak addigra hogy sikerült és ajánlatot adnak? Fogadjam el egyből és mondjam le a 3. interjút? Vagy mondjam nekik hogy még függőben van egy interjú és várnék vele (gondolom ezt nem illik)? Mi ilyenkor a korrekt eljárás? Azt nem akarom hogy több pad között a földre essek.
2021. febr. 19. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Egész jól sikerült, azaz csak te érzed így. De ha ajánlatot is kapsz, az is sok idő, simán le fog menni a harmadik interjú.
2021. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
#1: Azért elfogadás után interjúra járni nem a legtisztességesebb szerintem. Én megkérdezném ajánlat után, hogy kaphatok-e átgondolási időt. De azért jó lenne eldönteni mit szeretnél, nehogy a végén egy jobhopper legyél.
2021. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
#2 úgy értettem, hogy az interjú után simán lehet 2 hét is mire ajánlatot kap. Addig lemegy az interjúja a harmadik helyen.
2021. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

#3: Félreértettem akkor, bocsánat :)

Igen, az valóban sok idő, bár cégfüggő. Nekem az interjú után több mint két héttel csörrent meg a telefon, hogy engem akarnak. Amikor már javában benne voltam egy másik jelentkezésben.

2021. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Csak magadat tartsd szem előtt. Amíg nincs ajánlatod, addig simán járhatsz interjúzni. Ha valami összejön, és már elígérkeztél, akkor meg átgondolod, melyiket akarod.
2021. febr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy valaki annyira döntésképtelen, hogy még ezt is felteszi a "GyakoriKérdésekPontHu"-ra, nos én biztosan nem alkalmaználak sehol, esetleg utcaseprőnek! :-)
2021. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mikor volt az interjú? Mert, ha legalább 1 hete, akkor már nem fognak keresni. ;)
2021. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
#7: ez hülyeség. Vettek már fel téged nagyobb céghez?
2021. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Engem volt, hogy egy hónapot várattak, mert vitatkoztak, hogy ki vegyen fel. De valóban nem ez az általános.
2021. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha kapsz addig szimpatikus ajánlatot, nyugodtan fogadd el, és jelezd, hogy még egy interjúd lesz egy hét múlva.

Nálunk volt már olyan jelentkező, aki a megbeszélt kezdés előtt egy nappal jelezte, hogy mégse jön, illetve olyan is, aki a próbaidő első napján mondott fel.

2021. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!