Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudok olyan szinten...

Hogy tudok olyan szinten megtanulni programozni Javában, hogy egy kész kódban pár dolgot meg tudjak változtatni?

Figyelt kérdés
Igazából talán pár dolgot még át is tudok írni, ilyen kiírások és hasonló. 9 éve én ezt tanultam is az egyetemen, de azóta egy percet nem foglalkoztam vele és nagyon erősen megkopott a tudásom :D Viszont most adott egy viszonylag bonyolult program, JavaFX grafikus rendszerbe, amire azt mondta nekem a fejlesztő srác, hogy ő ezt a melót befejezte, odaadja szívesen, de ha valamit változtatni akarok, akkor azt nekem kell. Van esetleg valami jó tananyag java+javafx-re, amivel ilyen szinten meg tudnám ezt tanulni?

2021. ápr. 3. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően 3 út van, autodidakta módon netről, bootcamp/magántanár, egyetem. Itt te egy karbantartást és fejlesztést akarsz csinálni, ez nem fog menni alap programozó tudás nélkül.
2021. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

https://www.youtube.com/channel/UCK_DAaLso6GNsOKyL2funLw


Van Java és Java Fx modul is neki. Amúgy ha korábban tanultad egyetemi szinten és csak elkopott akkor könnyebb dolgod lesz vele mint annak aki csak most kezdi

2021. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!