Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Fontos! Programozási tételek....

Fontos! Programozási tételek. (? )

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne ha ezekre a kérdésekre értelmes válasz érkezne, mert ebből lesz a vizsgám és nagy részét nem találom az interneten .


[link]

[link]

[link]

[link]


2010. aug. 21. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd, ezek nincsenek benne a jegyzeteidben? Én biztos nem fogok helyetted ennyi kérdésre válaszolni. Szerintem más sem.

Ha meg ezekre nem találsz választ az interneten... Inkább ne is legyél programozó, mert hogy fogod megtalálni egy glVertex paraméterezését?

2010. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont ez a problémám, hogy a jegyzeteimben egy része nincs benne, és igen annak készültem de már meggondoltam magam, pont a tanár miatt, te nem ismered. Ez egy pótvizsga lesz és ahogy sejtettem, olyan kérdések fog feltenni amiről lila gőze nincs az osztálynak(de szerintem ő sem tudja csak kinyomtatta)

De azért kösz.

2010. aug. 21. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha programozónak készülsz és ilyen elemi dolgokra még az interneten se találsz választ, akkor megérdemled a bukást. :S
2010. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!