Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha egy programot szeretnék...

Ha egy programot szeretnék megíratni, hol találhatnék hozzá programozót?

Figyelt kérdés

Nem olyan nagy dolog, kb 20 perc alatt megírható. Max.


De nem tudom hol lehet olyat találni, hogy leírom az instrukciókat, megbeszéljük az árat. Megírja és kifizetem.


Van ilyen oldal valahol?



2021. ápr. 18. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

kb 20 perc alatt megírható. Max.


Ha pontosan tudod hogy hány perc alatt írható meg, akkor miért nem írod meg te? 7 perc múlva már kész lett volna ha inkább azt csinálod ennek a kérdésnek a kiírása helyett.

2021. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én programozóként dolgozva azt tapasztaltam, hogy amit az emberek 20 perces munkának hisznek, az 6 óránál kezdődik...
2021. ápr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azért nem írom meg, mert nem értek hozzá. Még csak most kezdtem el programozni.


Onnan tudom, hogy 20 perc, mert már beszéltem egy programozóval róla korábban. Csak nem lett belőle semmi.

2021. ápr. 19. 00:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Írd le mit szeretnél
2021. ápr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Webscraping, ha jól tudom. Két weboldalon megkeresi azt amit én megadok neki inputnak, behozza és utána ha kérem, beírja egy Excel-be.


BeautifulSoup-ról hallottam eddig, hogy HTML-ből megszerzi amit kérek. Viszont még nem próbáltam ki hogyan kell használni.

2021. ápr. 19. 00:19
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom kevesebb mint 20 perccel korábban beszéltél vele. Szólj neki újra, lehet hogy azóta kész. :D
2021. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Nincs 20 perces feladat. Eleve az több, mint 20 perc, hogy világosan elmagyarázod mit szeretnél és megegyezünk.


Majd a megfelelő technológia kiválasztása, lehet telepítenem is kell valamit. Megírom, letesztelem, megmutatom. Te tutti találsz valamit, ami még nem tetszik, így újra hozzá kell nyúlni. Majd fizetés.

Most az ilyen formaiságokat, mint szerződés meg számlázás nem is említem.


Ez legjobb esetben is fél nap-nap a legegyszerűbb programra is.


Keress egy egyetemistát az megcsinálja neked...

2021. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

2 óra egyezetetés veled, hogy mit is akarsz pontosan

3 óra az első verzió elkészítése

2 óra tesztelés veled, tényleg ezt akartad-e

2 óra a végleges verzió

1 óra a végleges verzió tesztelése, ha közben új funkciókat találtál ki, azt is megbeszélhetjük itt, de a megvalósítás már új kör.

Ez összesen 10 óra, nálam 65000 Ft, zsebbe, gondolom számlát nem kérsz.

2021. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, tudod, hogy amikor elmagyaráztam a programozónak, akkor ő kb 4-5 perc alatt értette meg az egészet...


Ha neked minimum két óra megérteni valamit, akkor nem téged kereslek.

2021. ápr. 19. 09:21
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

20 percbe az emailezgetés sem fér bele, ha tényleg nagyon egyszerű a program (pl. scrapelje a gyakorin egy kategória kérdéseit), akkor esetleg, mondom esetleg meg lehet beszélni szóban 20 perc alatt.

De itt még mindig nem kezdtem el a honlapot vizsgálgatni, kiderülhet, hogy ez a feladat egyáltalán nem olyan egyszerű vagy csak irreális erőfeszítések árán oldható meg (pl. direkt védekeznek a scraping ellen). Egyetértek 7-essel, ez minimum fél nap. Lehet, hogy a kódolás része ebből tényleg 20 perc, de attól még kell némi előkészület. És nem a kódolást fizetik meg a programozóknál, (arra a code monkey is elég) hanem a gondolkodást.

Mennyit szánnál a projektre? 5-10 ezer forintért (20 perc munkáért reális!) nem lesz senki, aki vállalja.

2021. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!