Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C#-ból ki milyen magyar és...

C#-ból ki milyen magyar és újabb(2018 utáni) könyvet ajánlana?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban OOP-ig szeretnék eljutni a nyáron, van némi Java előismerem ami jól jöhet de nem olyan mélyen(emelt érettségi feladatokat tudok oldani, illetve kisebb GUI-s appokat össze tudok rakni)erre keresnek a megfelelő könyvet.

Néztem videókat de számomra követhetetlenek illetve hiányzik hogy nincs meg hozzá az elmélet, copy-paste nem az én műfajom...

Elsősorban a célom hogy kicsit a BSC-re készüljek, hogy másra is tudja koncentrálni az egyetem(C#-ban való továbbfejlődésre akár).


Előre is köszönöm a válaszokat!


(UI: Jöhet angol nyelvű is, de azokból olyanok amik megszerezhetőek itthon is, elsősorban a magyart preferálom de ha nincs akkor jó az angol is)



2021. jún. 2. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, hova mész, de ha mindenféleképpen szeretnél előre készülni, akkor én inkább a Dennis Ritchie, Karnaghian C/C++ könyvet ajánlanám (jó a C# persze, csak az egyetemen a C-vel kezdenek általában mindenhol).
2021. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NIK-re megyek, ott végig C# van ezért kezdeném el most azzal.
2021. jún. 2. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Ja értem, akkor elnézést. Ezt találtam most gyorsban, de konkrétan nem tudom, melyik lenne jó, nekem csak a kövi félévben lesz majd (eddig volt C, C++, Java, Python, JavaScript, TypeScript, Assembly és mégcsak most jön a C#😅) ja elég fura, hogy nálunk elég sok nyelvet tanítanak, sajnos egyiket sincs idő normálisan megtanulni.
2021. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ja a link kimaradt, bocsi: [link]
2021. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!