Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ programozási nyelvben...

C++ programozási nyelvben jártas emberek tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


C++ nyelvben programozunk egyetemen, az oktató viszont nem válaszol semmilyen kérdésre a tárggyal kapcsolatban, és így vizsgaidőszakban elkéne egy kis segítség. Vannak mintavizsgáim, korábbi feladataim is amiből ki tudunk indulni (megoldások nincsenek hozzá). Ha esetleg valaki érez késztetést arra, hogy segítsen, írjon egy választ, vagy privát üzenetet, és felveszem vele a kapcsolatot. Természetesen valamilyen kompenzálást majd kitalálunk :)


Előre is nagyon köszi,

Egy fáradt egyetemista



2021. jún. 18. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Én benne lennék, persze a konkrét válashoz tudnom kéne, hogy milyen szinten állsz, mi az elérendő szint, milyenek a képességeid, illetve a szorgalmad.

Ha arról lenne szó, hogy az alapokkal is gondok vannak, de 2 hét múlva vizsga, akko részemről felejtős.

2021. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

"Természetesen valamilyen kompenzálást majd kitalálunk :)"


Na jó, de legalább a mellbőségedet hadd tudjuk már, ..

2021. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Bakker ha már most fáradt, akkor mi lesz ezzel, ha felébred csipkerózsika-álmából és el is kezd valamit csinálni is az életben? :-)
2021. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves és hasznos válaszokat, illetve privát megkereséseket, találtam valakit, akit tud segíteni.


Kedves #3!

Köszönöm az értelmes hozzászólást, utolsó vizsgám lenne, 1 hét alatt ledaráltam a másik 5-öt, egyetem és vizsgaidőszak alatt is dolgozom teljes munkaidőben, illetve özvegy édesanyámnak segítek ellátni és nevelni kistestvéreimet. De persze, igen, én is remélem, hogy egyszer felébredek ebből a csipkerózsika-álomból.

2021. jún. 18. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Engem érdekelnének a feladatok.
2021. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, akár itt akár priviben elküldheted nekem a feladatokat :)
2021. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

"az oktató viszont nem válaszol semmilyen kérdésre a tárggyal kapcsolatban"


én úgy tudom, hogy köteles fogadóórát tartania. Felkerested már a hallgatói érdekképviseletet?

2021. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

#7-esnek: Na nézzük csak meg egy kicsit alaposabban is, hogy melyek ezek a #8-as szerint jól megfogalmazott gondolatok:


"Azért, mert az emberek éppen annak okán járnak iskolába, hogy értsenek ahhoz, amihez korábban nem."


Nos, ezzel szerintem rajtam kívül még sokan nem értenek egyet teljesen, hiszen én magam is nem egy olyan embert láttam már, aki azért íratkozott be főiskolára / egyetemre, mert azt hallotta, hogy az a divatszakma most éppen jól fizet. Aztán persze ki is buktak.


Azt sem hiszem, hogy a Földön csak és kizárólag én lennék az egyetlen ember, aki mindig olyan iskolákat választott, amelyekben tudta pontosan, hogy mit fog tanulni. (Az más kérdés, hogy minden suliban vannak sallang-tantárgyak, illetve valakinek ez a sallang, valakinek az.)


Meg senki sem fog elmenni cukrásznak, csak azért mert azt nem tudja és különben is a Fourier-transzformáció jobban érdekli... :-)



"Te honnan a repedt lóból gondolod, hogy más magánéletébe beleugathatsz? Ismered a krülményeit? Nem hát."


Mellesleg te ismered az én körülményeimet??? Hááát nem. Nos öcsém jobb lenne ha visszafognád magad, mert ezzel a stílusoddal, hamarosan valaki szájba fog rugni... :-) (Van aki csak abból ért.)



"Neked pláne nem, ide okádni a baromságaidat."


Neked persze kötelező volt itt nekem beugatnod. Töketlen majomember! :-)



#8-nak: ha ennyi időd van itt mosolyogni, akkor mégsem lehetnek olyan nagy problémáid az életben. De azért mégiscsak sajnáljanak itt wazzeg! :-)


(Ehelyett már régen megírhattad volna a programozós problémádat, HA tényleg ÉRDEKELNE is!)

2021. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

"hogy a Földön csak és kizárólag én lennék az egyetlen ember, aki mindig olyan iskolákat választott, "


Nem választottál te semmiféle iskolát. Kijártad a kötelezőt, azt is keservesen, és ennyi.

A megnyilvánulásaidon pontosan tükröződik a hozzáértésed és az iskolázottságod hiánya.


Próbálod magyarázni a sületlenségeidet. De senki nem kiváncsi rá.

2021. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Abba ne hagyjátok, hozom a popcornt.
2021. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!