Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ programozási nyelvben...

C++ programozási nyelvben jártas emberek tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


C++ nyelvben programozunk egyetemen, az oktató viszont nem válaszol semmilyen kérdésre a tárggyal kapcsolatban, és így vizsgaidőszakban elkéne egy kis segítség. Vannak mintavizsgáim, korábbi feladataim is amiből ki tudunk indulni (megoldások nincsenek hozzá). Ha esetleg valaki érez késztetést arra, hogy segítsen, írjon egy választ, vagy privát üzenetet, és felveszem vele a kapcsolatot. Természetesen valamilyen kompenzálást majd kitalálunk :)


Előre is nagyon köszi,

Egy fáradt egyetemista



2021. jún. 18. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy sok itt a bunkó, de leglább arra, aki érdeklődött, válaszolhatnál. Mi a tananyag, mi a cél, és milyen az aktuális tudásszint? Kb. egy évtizede foglalkozok - nem főállásban - programozással, bár a C++ nem az elsődleges területem. (Van több-kevesebb jártasságom benne, tanultam, vizsgáztam belőle, meg néha használom.) Ezért szeretném tudni, hogy mi az a szint, amit el kell érni?
2021. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már találtam valakit aki segít. Emiatt nem írtam/válaszoltam valakinek, nem pazarolnám szívesen az idejüket, ha már van akivel megbeszéltem, hogy segít. De igazán hálás vagyok a többieknek is, hogy segítő szándékkal fordultak felém, ment nektek a zöld értékelés :)
2021. jún. 25. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!