Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Sims 4 pózt csináltam blenderr...

Sims 4 pózt csináltam blenderrel, hogy kell lementeni?

Figyelt kérdés
Pontosabban mit ronthatok el? Videó szerint próbálkoztam mindennel, nincs olyan videó amit ne néztem volna meg... Régen még az alap sim karakterek is nehezen jöttek elő és nem tudtam lementenni, de végre most legalább ez sikerült. Megcsinálom a pózt és le mentem úgy ahogy mindenhol mutatják, A betű I, locrot mentés stb stb package file lesz belőle, de mikor beteszem a játékba akkor bent is van, de a simem nem csinál semmit csak áll egy helyben és nézelődik mikor épp "pózolnia" kellene. Valami nagyon apró hibát vétek, de már évek óta ezzel gyötrődök.

2021. júl. 10. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy meglévő póz helyére tetted? ugyan azzal a névvel.
2021. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindent ugyanoda mentek. Már csináltam úgy, hogy külön mentem, meg olyant is, hogy rá mentem arra amivel elkezdtem csinálni, mert valakinek akkor volt jó, de akkor sem működik.
2021. júl. 10. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!