Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyszerű android alkalmazás...

Egyszerű android alkalmazás készítése saját kézzel?

Figyelt kérdés
Kitaláltam egy hiánypótló applikációt, melynek megvan a célközönsége is. Azonban én csak a webprogramozáshoz értek, bár abban is el lehetne készíteni, de én szeretném applikáció formájába önteni. Ilyen előképzettséggel megéri nekifogni megtanulni az applikáció fejlesztést, vagy próbáljak keresni valakit aki elkészíti?
2021. aug. 18. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg megcsinálni, azzal csak fejlődhetsz. Youtube-on és Udemy-n rengeteg anyag van android app fejlesztésről. Aztán persze nem tudom hogy milyen környezetben szeretnéd megírni, de ha véletlenül xamarin.forms-ban c#-al és elakadtál akkor akár rám is írhatsz és ha tudok segítek.
2021. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha a webporgramozáshoz (javascript) értesz, akkor fogsz egy Electron-t és lefejleszted a jelenlegi tudásoddal az appot.
2021. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Electron hivatalosan desktop appokat 'készít' nem mobilosat (android). Van külső megoldás, nem a legjobb, próbáltam.

Milyen extrát ad az app számodra? PWA nem jó? React native? Ha leírod mire legyen képes az app pl.: adatbázis ha online, értesítés 12:30 perckor, legyen offline használható,... akkor kiderülne hogy egy progressive web application elég a számodra és az meg 99% webprogramozás.

2021. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!