Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen az állami Junior...

Milyen az állami Junior frontend fejlesztő vizsga?

Figyelt kérdés

Aki részt vett ilyenen, leírja a tapasztalatait?


Melyik képzésen vettél részt és az megadta e az elegendő tudást a vizsgához?


2021. szept. 18. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Most az állam által meghírdetett pár hónapos, támogatott képzések egyikére gondolt?


Munkatársam bepróbálta, progmastersnél talán, de értékelhető tudást nem kaptak. Vizsgán átmentek de ő maga mondja hogy ezzel semmit nem tudnak csinálni.

2021. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1, nem feltétlenül. Mert ugyanezt a vizsgát fizetős képzés után is le lehet tenni. Konkrétan maga a vizsga érdekel, hogy az milyen.
2021. szept. 18. 17:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Training360-nál vizsgáztam frontendesként az államilag támogatott képzés révén. A vizsga kicsit kemény volt, pontosan mi érdekel?
2021. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pl. mi okozott nehézséget? Utólag tudod e mit kellett volna másképp csinálnod? Vagy te a maximumot adtad és így is nehéz volt?


De az megnyugtató, hogy sikeres vizsgát tettél, gratulálok 🙂

2021. szept. 18. 18:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem a vizsgán, hanem a tanulási folyamatban, a felkészülés alatt.
2021. szept. 18. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:

A 3-mas vagyok.

Én a szerencsések közé tartoztam, túl sok nehézséget nem okozott a képzés, a vizsga egy kicsit igen, elég komplex volt, több feladat volt, nekem Angularban, az idő meg véges volt, voltak olyan dolgok is a vizsgában tévedésből vagy nem tudom, amiket nem tanultam, vagy nem néztem át korábban, de teljesen jól sikerült így is.


Igazából én szorgalmas voltam, így szerintem mindent úgy csináltam, ahogy most is csinálnék. Igen, én próbáltam a maximumot adni, nem mondanám, hogy nehéz volt a képzés, sok volt a tananyag, vagyis elég sűrűk voltak a napok, de mivel én nem dolgoztam a képzés alatt, így belefért minden az időmbe szerencsére.


Az szerencse volt nekem, hogy jó mentoraink voltak, és mindent megbeszéltünk ami fontos volt, így szinte sosem volt zsákbamacska, kivéve a képesítő vizsga, ahol voltak ugye kevésbé ismert dolgok, de mint mondtam, így is bőven sikeres lett a vizsga.


A gratulációt meg köszönöm! :)

2021. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6, utána sikerült munkát is találnod vagy további tanulmányokat folytatsz?
2021. szept. 19. 08:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Után elvégeztem a junior fullstack API fejlesztő képzést is, bízva a munkában, de hiába!


A junior JS szintű állásokat Borsodban, ahol lakom, nagyítóval kell keresni.

Esetleg a 100% távmunka jöhetne szóba, de azt még nem kapkodtam el. Azért első munkahelynek csak jobb egy bejárós meló.

2021. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

bocs, hogy belekérdezek, de ezt fullba lehet távolról nyomni?

tehát semmiért nem kell mondjuk beutazni budapestre (nincs közel), aláírni vagy vizsgázni stb.


jelenleg én is választás előtt állok és nem tudom, bemerjem-e vállalni

2021. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100% online ment, annyi hogy a szerződés miatt egyszer be kellett utazni Budapestre, de ennyi. Csak az időt rá kell szánni, ha komolyan gondolod.
2021. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!