Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy 2-3 év tapasztalattal (és...

Egy 2-3 év tapasztalattal (és diplomával) rendelkező, frontend/fullstack fejlesztő kb. mekkora bruttó fizetésre számíthat Magyaroszágon?

Figyelt kérdés

Most a 2. félévemben az egyetemen elkezdtem dolgozni egy szoftverfejlesztő cégnél távmunkában, React, React Native fejlesztő gyakornokként (mindenből kb. legújabb technológiákat használjuk) és az volna a kérdésem, hogy ha ez a távmunka megmaradna nekem még így diplomáig és ugyanezen az irányvonalon maradnék, tehát web/mobil-fejlesztés, akkor kb. amikor lediplomázom, tehát 2 év múlva milyen fizetésre számíthatok ezzel a tapasztalattal és tudással?


Köszönöm előre is!


2021. máj. 24. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Falusi KKV-nel, vagy Pesten a Google-nel?
2021. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy valami értelmes válasz lesz
2021. máj. 24. 19:23
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Nincs semmi gond az egyes válaszával. Mégis mire számítasz ilyen kérdésnél? Szerinted nagyságrendileg ugyanannyit fizet a Szabó és Társa Kft. és az Oracle?

Esetleg pontosíts és akkor pontosabb válaszokat is kaphatsz.

2021. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nyilván nem tudom még, hogy hol fogok dolgozni, ez egy ismeretlen, kis méretű startup cég, ahol most gyakornokoskodom, de igazatok van, akkor úgy kérdezem, hogy minimum és maximum mennyit tudok keresni és hol? pl. mennyi lenne a maximum amit elkérhetek és ezt milyen cégnél például? persze Budapesten

köszi :)

2021. máj. 24. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Medior pozicioban a teteje alapbert tekintve ilyen 1 millio brutto korul van a jol fizeto cegeknel (+ bonusz, reszveny, egyeb juttatasok). Az aljat nem tudom, ilyen 300 brutto korul lehet.
2021. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de a 2-3 év tapasztalat még inkább junior nem?
2021. máj. 24. 20:41
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Cegfuggo. Google-nel pl. lehet, hogy 10+ evvel is L4 pozit kapsz. De jellemzoen 3 evvel mar lehet nyugodtan medior pozikat palyazni.
2021. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi és még egy olyan kérdésem lenne, hogy igaz-e véleményetek szerint az, hogy általában érdemes elmenni a gyakornokoskodás után egy másik céghez és nem ott maradni, mert ott pont csak ennyit fognak adni, hogy engem még éppen ott tartsanak, nem annyit amennyi a “piaci értékem” lenne? ezt egy vidóban hallottam, erről mi a véleményetek?
2021. máj. 24. 20:50
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Azt irtad "ismeretlen, kis méretű startup" cegnel dolgozol, ok valoszinuleg akkor sem tudnanak a multis berekkel versenyezni, ha akarnanak.

Altalanossagban egyebkent jellemzo, hogy a jo munkaerot probaljak megtartani azert a cegek. Tolem is meg szoktak kerdezni felmondasnal, hogy mennyiert maradnek (persze annyit sosem tudnak kinalni, amennyiert megerne maradni).

2021. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát egy kb. 10-15 fős teljesen remote cégről van szó, úgyhogy igen, valószínűleg nem fognak tudni versenyezni a multis bérekkel és nem fognak túlfizetni, meg nyilván azért diploma után megnézném, hogy az én tudásommal és tapasztalatommal mennyit tudnék keresni és ha számottevő különbség lenne, akkor váltanék

köszi szépen a válaszokat! :)

2021. máj. 24. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!