Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Adnátok ötleteket a tanár...

Adnátok ötleteket a tanár lenyűgözéséhez?

Figyelt kérdés

Osztálytársammal otthon kb. fél éve elkezdtünk Pythonban nyomulni, és mindig viccelődünk azzal hogy, az osztálytársamat idézve, "flexeljünk" a tanárnak.


Na most, ez mostanra egy kissebb, véget nem érő verseny lett, és gondoltam hozzátok fordulok ötletekért.


Nekem van annyi előnyöm vele szemben hogy többet tudok, de ennyi. Ő kreatívabb mint én.


Előre is köszi a válaszokat!


2021. szept. 24. 01:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána a neural network, ML, DS alapjainak és rengeteg "könnyebb" tutorial van egyszerűbb classification-re. Na azzal már lehet "flexelni" középiskolában(?).


[link]


#1 Hogy segít a kérdezőn, hogy te 6. vagy a rangsorban? 🤣

2021. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez nem is rangsor.
2021. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%

(2) Úgy gondolom, hogy példát mutat arra, hogy sok tanulással és kitartással el lehet érni a kitűzött célt.

Elnézést, ha hivalkodásnak tűnik, nem volt szándékomban.

2021. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
13%
Inkább örülni kéne a sikerének, hogy magyarként érnek el emberek dolgokat a világban.... :) Neked meg gratulálok Zsolt, sok sikert a továbbiakban.
2021. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

1-es:

- ezt miért hívod rangsornak?

- ha valóban rangsor, akkor 6. vagy a 6-ból?

- ennek mi köze a kérdéshez?

2021. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
33%

(5) és (6) Köszönöm szépen a dícséretet, igazán jól esik, bátorítást ad a további munkához.

Ezúton kérek őszinte elnézést azoktól, akiknek úgy tűnik, hogy ez hivalkodás volt a részemről, igazán nem állt szándékomban.

2021. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%
Én csak példát szerettem volna nyújtani arról, hogy tanulással és kitartással komoly sikereket lehet elérni.
2021. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

De ez mitol komoly siker? :) Reszt veszel egy programozasi nyelv fejleszteseben, amirol az emberek 99.9%-a soha nem hallott, de meg a fejlesztok nagy resze sem.

Magyar emberek sokkal komolyabb open source projektekben vesznek reszt.

2021. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem is sajat dolgokat adsz hozza a nyelvhez, hanem csak rad osztott feladatokat csinalsz meg?
2021. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Így hogy nem írtál semmit arról hogy hol tartotok, miket csináltok az órákon, meg hogy miket tudsz nehéz erre válaszolni. Mi anno a Doom 1 hez csináltunk pályaszerkesztőt hasonló indíttatásból, a tanár őszintén le se szarta, de legalább programozgattunk. :D


#14 megnéztem a videóidat, nincs ezekkel semmi baj, de te sem gondolhatod hogy ez olyasmi amivel nagyon fel lehetne vágni - legfeljebb középiskolában, a többi középiskolás programozó előtt. Prototípus szinten van mindegyik, ha önéletrajz mellé berakod, és büszkén mondod hogy "ezt egy hétvége alatt csináltam", akkor az lesz a reakció, hogy "hát, látszik".

2021. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!