Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozóként milyen szinten...

Programozóként milyen szinten kell tudni angolul beszélni egy multihoz történő interjú, illetve a munkavégzés során?

Figyelt kérdés
Jó pár éve volt már, hogy leraktam a felsőfokú nyelvvizsgát. Mások beszédét/videókat, írásokat könnyen megértem angolul, viszont a beszédet nem igazán gyakoroltam már egy jó ideje, mennyire elvárás, hogy gazdag szókinccsel rendelkezzen valaki az interjú, illetve a munkavégzés, meetingek során? Ha bekerülnék és használnám napi szinten az angolt, akkor gondolom vissza tudnám hozni hamar magasabb szintre a beszédet.
2021. szept. 27. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Melyik multihoz?
2021. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon, sőt többnyire a kis cégeknél is elvárás, mert a projektek egy része biztos angolul megy.
2021. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

2

Ma már egy portásnak is alapvető hogy folyékonyan beszél angolul.

2021. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A gazdag szókincs nem elvárás. Tudj kommunikálni. Én elsősorban írásban teszem, de egy multinál a szóbeli is elvárás. A szép választékos beszéd akár hátrány is lehet, mert a partnered is lehet, hogy tanulta a nyelvet, és az egyszerű fogalmazást jobban érti.
2021. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bubblard ***** válasza:
77%
Semennyire, legtöbb kollégám fájdalmasan töri az angolt, de senkit nem érdekel, az a lényeg, hogy megértsétek egymást. Ha bizonytalan vagy a beszédben, akkor gyakorolj egy kicsit, de ha sokat hallgatsz beszédet (pl. sorozatokból), akkor valószínű, hogy jól menne az.
2021. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 melyik multi?
2021. szept. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez ténylet helytől függ, illetve pozíciótól. Juniortól nem fogjál pl elvárni, hogy perfect szinten kommunikálj szóban és írásban. Inkább egy project managertől szokták elvárni hisz ott az ügyféllel is kapcsolatban állsz majd jó eséllyel
2021. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!