Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Veszprém megyében pályakezdőké...

Veszprém megyében pályakezdőként, 0 tapasztalattal melyik céghez érdemes jelentkezni, ahova esély van rá, hogy fel is vesznek?

Figyelt kérdés

Júniusban államvizsgáztam programtervező informatikus szakon, családi okok miatt szeptember legvégén tudtam elkezdeni állást keresni. Tapasztalatom szinte semmi, csapatban idáig nem dolgoztam (egyetemi projekteken kívül, ami 2 volt összesen), ezért nem nagyon vesznek fel sehova. Kereset szempontjából éppen ezért semmilyen elvárásom nincsen, 200.000 bruttóért is dolgoznék, de sehova nem vesznek fel.

Van olyan cég Veszprém megyében, ahova így el lehetne menni, vagy inkább keressek másik szakmát?



2021. dec. 8. 14:39
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%
Először is meg kell tanulnod programozni
2021. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!