Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Két év alatt el lehet jutni...

Két év alatt el lehet jutni frontend fejlesztésben olyan szintre, hogy kezdő munkát is kapjak vele?

Figyelt kérdés
Tudom, sok mindentől függ. Mérnöki diplomám van(vegyész) és nem látok túl sok jövőt a szakmámban, illetve szeretnék több lábon állni. Viszonylag gyorsan tanulok és több nyelven beszélek. Valamennyi programozást még tanultam középsuliban, de az nem sok. Azért írtam két évet, mert egy év semmire se elég. Nyilván két év alatt se lesz profi valaki, de határidő nélkül hajlamosak a legtöbben elhúzni a tanulást.

2021. dec. 18. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
amennyiben megfelelő időt szánsz rá és megfelelő tananyagból tanulsz úgy igen
2021. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de ne tévesszen meg, hogy két év soknak tűnik, mert az elsajátítandó skill set is igen átfogó (már, ha tényleg jó akarsz lenni) és még utána is bőven marad tanulnivaló. Sőt...
2021. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
el lehet
2021. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!