Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 5 év tapasztalattal reális...

5 év tapasztalattal reális full-stack bér?

Figyelt kérdés

Kedves gyakorisok!


Pénz lesz a téma lényege, munkahelyváltás előtt :) 5 éve kezdtem fejlesztéssel foglalkozni és egy kisebb cégnél vagyok ilyen "mindenes", értsd full-stack. Kisebb appokat rakunk össze mint pl. admin felületek, számlázók, rendszerezők stb 1-2 nagyobb projekt mellett. Értek a php-hoz (azon belül laravel), és a js-ben is elég magabiztos vagyok már (csak reacttal foglalkoztam). Jelenleg 550-600 közötti nettót kapok, és mozdulni szeretnék picit másabb irányba. A bérigényem 800 és a hétszámjegyű között lenne (netto), függően a munkaajánlatoktól. Jelenleg több ajánlatot is kaptam, viszont nemigazán tudom eldönteni, hogy mi a csali, és mi számít hosszútávon jó munkahelynek... sajnos nincs ebben tapasztalatom. Mindenképpen a stresszmentesség élvez előnyt, ez akár egy-kétszázezer forintot is megérne nekem, csak ne legyen cseszegetés. Tudnátok adni pár tippet esetleg? (ezt hiába szeretném kigooglezni, mivel itt kifejezetten a magyar viszonylatokban kellene gondolkodnom)



2022. jan. 17. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj meg jelentkezni egy állásra és meglátod. ;)
2022. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarok, nekem 1.9 millio a bruttom, kb. jovo ilyenkorra tervezek csak valtast.

De ha ilyen bizalmatlan vagy az oldallal kapcsolatban, akkor eleg felhivnod valamelyik ceget es megkerdezni, hogy ovek-e a nofluffjobs hirdetes.

De te olyan embernek tunsz, akinek eselye sincs ilyen fizukat elkerni es ezert tenyleg kamunak gondolja. Gondolom a bluebird berstatisztika is kamu, a Vacuumlabs bersavok is kamuk, (meg persze az magatol ertetodik, hogy en is hazudok a sajat fizetesemrol, mert kicsi a farkam es ezert egy anonim oldalon hazudozok ismeretlen embereknek).

Ugyhogy en el is megyek aludni :)

2022. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#11 tényleg interjúznod kellene, úgy tűnik nagyon le vagy maradva fizu ügyben. Melyik cégnél dolgozol?
2022. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Középvezető vagyok egy multinacionális cégnél...
2022. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És ott nem látsz rá a fejlesztői fizetésekre? Vagy nálatok olyan rosszak a fizetések, hogy ezek hazugságnak tűnnek? Melyik multi ez?
2022. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Nem gondoltam volna, hogy ilyen lavinát indítok el.. bár nem csodálom, valóban elképesztő bérfeszültség van a piacon. Régen én sem hittem el ezeket a számokat, de ha ez a valóság, akkor ebben kell élni. A #3 #8 #12 csak megerősítettt, köszönöm neki :)
2022. jan. 18. 07:26
 17/18 anonim ***** válasza:

5 év tapasztalattal azért ne nagyon éld bele magad a milliós nettóba, inkább ilyen 8+ évvel jellemző (persze nem lehetetlen kevesebbel, csak ahhoz elég komoly kompetenciával kell rendelkezned).

800 teljesen reális lehet.

2022. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
800-nál többet szerintem nem kapnál ezek alapján. A leírásod szerint még nem igazán kellett túllépni a pár usernek készült valami kis frontend + backend appon.
2022. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!