Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kis felelősség - kis stressz,...

Kis felelősség - kis stressz, átlagos fizetés, manuális tesztelés vagy felelősség - nagyobb stressz, sokkal jobb fizetés, szoftverfejlesztés?

Figyelt kérdés
Mit választanál ha mind a kettő ugyanolyan stabil lenne?

2022. febr. 7. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Ha újra kezdhetném: kevesebb stressz, manuális tesztelés
Ha újra kezdhetném: ugyanúgy szoftver fejlesztő lennék
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Második. Jó home officeba nénéha órabérre aludni.
2022. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyes nem mond hülyeséget. Nem olyan szar egy fizikai munka heti bérét egy szundival megkeresni.
2022. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A tesztelők nem alszanak néha? xD
2022. febr. 7. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: "Nem olyan szar egy fizikai munka heti bérét egy szundival megkeresni." Azé maradjunk a földön :D


Szerintem ha home officeba vagy teszter, simán megcsinálhatod. Időszakfüggő, mikor mennyi a munka.

2022. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 az a vicc, hogy ez jobb helyeken igaz is. Nálunk pl ajánlott minden órában 10 percet mozogni géptől távol. De ez csak ajánlás, ha akarok aludhatok is, ezzel is kipihentebben dolgozom le a második részét a munkaidőnek. Sokkal produktívabb is vagyok tőle (azért nem rendszeres :) )
2022. febr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is multinál vagyok, de lekopogom, hogy én is elszoktam lenni munkaidőben. home officeban.

- elmenni bevásárolni

- leölni a kanapéra lustálkodni

- némi házi munka: takarítani a gép körül, elmosogatni, kiteregetni, amit munkaidőn kívül nem akarok csinálni :)

- papírokat intézni

- stb...

2022. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk nem triviális hogy egy fejlesztői munka több felelősséggel jár mint egy tesztelői, meg az se hogy a nagy felelősség feltétlen nagy stresszel jár. Nálunk pl pont a tesztelők szoktak csomót sz.pni, túlóra, erőforráshiány stb. Én meg fejlesztőként csinálok mindent szépen a magam tempójában, ha meg mondjuk nincs kész egy feature időben (ami ritka) vagy bejön egy bug hát mit bánom én, van ez így, majd rájön az ügyfél/management hogy nem viccelődünk amikor azt mondjuk nem lehet minden tegnapra kész. Ledolgozom a napi 8 órám otthon mackónadrágban, persze beleszámítva egy-egy sétát, ebédidőt, boltba leugrást stb, hó végén begyűjtöm a gázsit és csókolom. És nincs rám panasz. Szóval nekem teljesen jó devként.
2022. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!