Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Legjobb/gyorsabb gyorstalpalo...

Legjobb/gyorsabb gyorstalpalo GIT bol szerintetek , ajanlanatok (angol is lehet, interaktiv, videos,stb) ?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél összevadászni különböző helyekről mindenféle anyagot, én szívesen segítek. Az alapokat meg tudom mutatni (push, commit, clone, merge, issues, CI). Ha ezek megvannak, már sokkal könnyebb minden. Egy dolog van csak, hogy én parancssorból használom a gitet, így ha valamilyen desktop appot használsz, akkor sajnos nem tudok segíteni, azokhoz nem értek.
2022. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ezt szuktuk adni a junioroknak(meg az újaknak, akik nem gitet használtak) elözö munkahelyemen: [link]
2022. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz 1 tutorial, ami totálisan megfelel (rövid és lényegre törő)

azt tudom ajánlani, hogy jegyzeteld ki egy txt fájlba, a gyakran használtakat, rövid leírással + ne használj GUI-s dolgokat, legalább is az elején ne, míg megtanulod

2022. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!