Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt olyan programozó aki...

Van itt olyan programozó aki csak a pénz miatt kezdte el?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyire bírjátok? Sikerült megszeretni? Vagy továbbra is a jó fizetés miatt csináljátok? Hogy lehet ezt a szakmát egy olyannak kitanulni aki csak minimálisan vonzódik magához a szakmához(szeretne számítógépen dolgozni)?
2022. ápr. 27. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt ha nem szereted, nehéz csinálni csak a pénzért. Vagy megszereted, vagy lemorzsolódsz. Mellesleg minden mást nehéz, ha nem szereted...


Én pont alapiskolásan kezdtem script nyelvet, nem a pénz végett, de aztán tovabbvittem, mert jól fizet és érdekel is. Nem tudnám csinálni, ha nem érdekelne.

2022. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vortrex ***** válasza:
100%
Sokan vannak így, csak ők nem lesznek sikeresek, ebből kifolyólag a jó fizetést se boritékolnám....
2022. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát nem tudom, gimiben tetszett a matek, számítógépet csak játékre használtam.

Csak a pénz miatt mentem informatikusnak, ha nem kellett volna pénz, akkor nem tanultam, dolgoztam volna, hanem utaztam volna egész életemben.

De nem voltam olyan idióta, hogy azt hittem, mert be tudom kapcsolni a gépet már milliomos leszek. Ennyi.

2022. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Aki fizetést kap a programozásért az pénzért csinálja.


Aki soha egyetlen fillért se kapott ezért, az meg nem csinál ilyet.

2022. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Rengeteg ilyen van, pályakezdőként gyengébb cégeknél sok ilyen munkatársam volt. Megcsinálják a kis munkájukat, ha épp nincs semmi facebookoznak, youtube videókat néznek, aztán 4-kor haza mennek, másnap reggelig elfelejtik a programozást és megkapják érte a pár százezer forintjukat.

Nincs ezzel semmi gond, teljesen normális életszínvonalat lehet így fenntartani. A komolyabb pozikra meg ennyivel is kevesebb a konkurencia.

2022. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy itt van-e olyan, de ismerek több ilyet is. A karrierjük mindössze abban különbözik, hogy melyik fázisban hullottak ki.
2022. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A php fejlesztője bevallottan utál programozni.

Vannak sokan, akik vagy menet közben unnak rá, mert olyan a meló, vagy már korábban sem imádták, de a jó pénzért elviselik. Rendszerint nem ők a legjobbak, ez tény.

2022. ápr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De hogy lehet ezt megszeretni? Én nagyon szeretném ezt a szakmát imádni mert szerintem menő dolog alkotni. Aki ezt imádja annak amgy szerencséje lehet az életben. Ha más szakmáról beszélünk, más sem érdekel különösebben
2022. ápr. 28. 07:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiben sikerélményed van, akkor azt meg is kedveled.
2022. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!