Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lenne egy külföldi programozói...

Lenne egy külföldi programozói álláslehetőség Delphi -ben. Szerintetek elvállaljam?

Figyelt kérdés
Amiatt vacillálok, mert ugye a Delphi nem egy népszerű programnyelv, és nem tudom mi értéke lenne később egy akár több éves programozói tapasztalatnak ebben a programnyelvben..szerintetek? Ti programoznátok Delphi-ben? Elvállalnátok munkát külföldön (ausztria) ezen a nyelven?

2022. máj. 26. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Inkább majd én elvállalom helyetted. :) Mindketten jól járunk, és neked sem kell majd egy éppen nem trendi fejlesztőeszközzel dolgoznod. ;-)
2022. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne mas valasztasom, akkor elvallalnam.
2022. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1-es: vettem a lapot:D hát na, még nem billent el a mérleg nyelve, de elég esélyes, hogy nekem is tetszene. :DD


2-es: értem, köszi neked is! Most jelenleg itthon dolgozom junior fejlesztőként (Spring és Javascript, tehát fullstack-es irány, fronted és backend is egy kicsit), és tényleg ez okoz bizonytalanságot, hogy ha pl. 3 év múlva megint ilyen Javas és / vagy JS-es irányba mennék, akkor egy kb. 2 éves (vagy több) Delphi mennyire segítene ehhez hozzá..idáig 1 éve dolgozom a szakmában. A kinti cég hosszútávra keresne embert.

2022. máj. 26. 20:36
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak azt meg nem tudom, hogy mindössze 1 évvel mennyire találnék a népszerűbb technológiákban melót..ez a Delphi-s egy ismerősöm által jött, nem célzottan kerestem..viszont elég jó eséllyel ez sikerülne és mehetnék ki majdnem 3x annyi fizuért, mint most.
2022. máj. 26. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem.

Mennyi tapasztalatod van Delphi-vel?

2022. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semennyi. Csak a cégnek kell ember, és régóta nem talál erre a pozira..szóval nem elvárás a tapasztalat, elég ha más p.nyelvben van.
2022. máj. 26. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Kamuszag terjeng.

Trollmérő kiakad.

2022. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem mindegy, hogy elhiszed-e. Attól még igaz. ;) Ebben mi olyan hihetetlen?
2022. máj. 27. 01:17
 9/12 A kérdező kommentje:
Amit megfigyeltem, hogy sokkal fontosabb a személyiség, a jó emberi tulajdonságok, mint épp az aktuális tudásod, mivel azt fel tudod szedni menet közben - ahol most dolgozom, a managerem maga mondta ezt..velem meg nagyon is szeretnek dolgozni..erről ennyit. Németből meg van középfokúm, és ezelőtt éltem is már kint, csak más munkakörben. Úgyhogy egyáltalán nem kamu, amiket írtam. Nem azt írtam, hogy máris vár az asztalon a munkaszerződés, hanem hogy a kinti cégvezető kíváncsi rám (egy közös ismerősünk ajánlott be nála), és várják az önéletrajzom (amit még nem küldtem el), mert ennek ez a menete. Szerintem semmi hihetetlen nincsen ebben, azon túl, hogy gyakorlatilag nem is jelentkeztem munkára, és lehet így is sikerül kijutni (igen, tudom, az ismerősöm is kellett ehhez).
2022. máj. 27. 01:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Jelentettelek 10-es.
2022. máj. 27. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!