Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Bootcamp vagy Udemy kurzus,...

Bootcamp vagy Udemy kurzus, esetleg más?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég sok mindent megtanultam az internetről autodidakta módon viszont úgy érzem, hogy ez jócskán nem elég egy komolyabb meló megpályázáshoz ezért szerintetek egy bootcamp elvégzése vagy esetleg egy fullos udemy kurzus érné még jobban ahhoz, olyan szintre kerüljek ami szükséges. (Az egyetemet inkább hagynám, sok rosszat meséltek róla.)



2022. jún. 19. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha udemyról nem tudod megtanulni, az azt jelenti hogy nem megy az önálló tanulás, és ha az nem megy akkor a bootcamp is felesleges, mert nem fogod tudni magad a későbbiekben fejleszteni. Szóval Udemy, a bootcamp pénzkidobás.
2022. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Az egyetemről meséltek sok rosszat a bootcampről meg nem???
2022. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Mi rosszat hallottál az egyetemről? Ha komolyan fejlesztő akarsz lenni, az egyetem kell, nem a bootcamp. Olcsóbb is.
2022. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

A bootcampek már leágazóban vannak, de most hogy jön a válság és masszív elbocsájtások voltak külföldön IT területen, ami a programozókra is kihat.


Ez az előszele, hogy lehet az elkövetkező 2-4 évben nem biztos, hogy ennyire könnyű lesz programozóként elhelyzekdeni. Itthon még nem érezzük, de szerintem fogjuk.


Ebben az időszakban nem lesz szükség bootcampesekre és udemy-n programozónak tanulóknak, mert jön az évente több ezer infós végzettségű kompetensebb ember (nem feltétlenül adott stacken kompetensebb, hanem általánosságban).

2022. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Trollkérdés!
2022. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Attól függ mit tanultál és milyen képzéseket végeztél. Van portfóliód? Magam részéről, udemy-n tanultam 7 hónapig, mindennap legalább 8 órát. React junior fejlesztő vagyok. Magyarországon kezdtem el tanulni, majd Angliába jelentkeztem egyből. 1 hónap után találtam munkát. 1 éve vagyok kinnt. Előzetes tapasztalatom nem volt. 32 éves vagyok.
2022. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok, egyébként az elsőt nem értem miért pontozták le. Teljesen igaza van. A bootcamp pénzkidobás. Az egyetemen matek megy legfőképpen, de a technológiákat is amit tanítanak, régi és nem up to date.
2022. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!