Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik a legjobb? Programozás

Melyik a legjobb? Programozás

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb, ingyenes programozó szoftver egy laptopra?

2022. júl. 7. 19:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk függ attól, hogy milyen platformra, milyen területre, és milyen nyelven akarsz fejleszteni.
2022. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Furkó programozó IDE. Antivírusuk is van.
2022. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1# Nem értek a programozáshoz, ezért akarnék megtanulni.


2# Tudnál linket adni? Én nem taláom

2022. júl. 7. 20:08
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Poén volt:D furkó antivírus egy kamu magyar antivírus volt a 2000-es évek közepén:D amúgy előbb a nyelvet kellene kiválasztani. Én rokon szakmában keressen a kenyerem, de sokan programozni. Én python-al kezdtem. Udemy keress hozzá egy 20+ órás magasra értékelt tanfolyamot és ott majd mondják mit kell letöltened. Ha nincs pénzed udemyra akkor youtubeon free codecamp csatorna van egy csomó python vudeojuk.
2022. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokan=szoktam
2022. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ingyenes programkészítő szoftver telepítését javaslom a jogtiszta windows operációs rendszeredre, hogy kellemes időtöltést biztosítson számodra a kódépítés, pötyögés, programozgatgatás. Tisztelettel
2022. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
VS Code
2022. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%
7 otthon, kóklerkedésre, tákolásra, a hozzád hasonló amatőröknek megfelel, de akik ebben a szakmában dolgoznak, azoknak ez nem lesz elegendő.
2022. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

#8 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


mindig meglep, hogy egyesek mennyire képesek lejáratni magukat nyilvánosan

2022. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

Mivel nem írtad mire kell, ezért általában a legeslegjobbat írom:

Visual Brainfuck

2022. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!