Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Létezik olyan szolgáltatás,...

Létezik olyan szolgáltatás, amivel HTTP lekérdezést lehet "proxyzni" egyedi headerrel?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy időjárás-előrejelző oldal, ahonnan szeretnék különböző szél/villám/radar videókat megjeleníteni egy másik statikus privát oldalban.

Viszont a videókat nem lehet más oldalról behívni, mert ha nem a megfelelő Referer header-el megy ki a lekérdezés akkor 403-at dob rá.

Mivel Referer header hamisításra nem találtam semmilyen megoldást frontenden, ezért gondoltam csak van valamilyen szolgáltatás amivel ingyen lehet egyedi headerel lekérdezést kiküldeni amit ő utána visszadob.

Valaki ismer esetleg ilyen szolgáltatást?

Olyasmire gondolok mint a reqbin.com csak legyen hozzá API vagy valamilyen megoldás amivel átlehet passzolni egyedi header értékeket esetleg url paraméterben.



2022. júl. 17. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ki használ manapság titkosítatlan http -t?
2022. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hol szeretnéd mindezt?

Custom headert szerintem bárhol be lehet állítani, ha rákeresel.

2022. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű html fájlba szeretném beilleszteni a videókat, <video> taggel.

Próbáltam fetch, xhr és serviceworkerben is a header-t módosítást, de nem engedi. Chrome pl. ezzel a hibaüzenettel dobja el a kérést: Refused to set unsafe header "Referer".

2022. júl. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!