Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Pallas70 Junior frontend...

A Pallas70 Junior frontend fejlesztő képzésen vett valaki részt? Megéri elvégezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanfolyami keretek között frontend fejlesztést tanulni. Nézegettem a Codecool és a GreenFox képzéseit, de ár szempontjából nagyon drágák, és nagyon intenzívek (5-6 hónapot tartanak és szinte minden hétköznap van tanítás). Ezzel szemben a Pallas70-nél 10 hónapos a képzés, és heti kétszer van tanítás online. Valamint ár szempontjából is barátságosabb. Munka mellett úgy érzem hogy könnyebben tudnék teljesíteni egy hosszabb időtartamú tanfolyamot, ahol csak heti kétszer van tanítás, mint egy nagyon intenzívet.

Esetleg van valakinek véleménye a Pallas70-ről?



2022. júl. 17. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Megéri elvégezni
Nem éri meg
Nem túl jó az oktatás
7 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Röviden:

-Az interneten több 1000 frontend fejlesztéssel foglalkozó kurzus elérhető akár teljesen ingyen, kizárt dolog, hogy ezen a képzésen elhangzana olyan információ, amihez nem tudsz ingyen hozzáférni

-A papír amit kapsz a tanfolyam elvégzéséről esetleg WC papírnak tudod használni, mert a piacon semmi értéke nincs neki


-Ha tényleg frontend fejlesztő akarsz lenni 10 hónapos önképzéssel tanuld ki ingyenes anyagokból, youtube videókból, udemy kurusokból és sok önálló gyakorlás révén a frontend fejlesztés rejtelmeit majd alkoss meg 2-3 komolyabb weboldalt referenciamunkának amikre tudsz hivatkozni álláspályázatoknál

2022. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
..
2022. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Az első mindent elmondott
2022. júl. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már elkezdtem Udemy tanfolyamból tanulni, de hiányolom az interaktivitást. Meg mert akármikor tanulhatok ezekből a videókból, így fárasztóbb napok után inkább tologatom a tanulást, vagy lefaragok belőle. És tudom hogy egyetemen nekem nagyon jól jött, hogy be kellett járni órákra, voltak számonkérések, vizsgák. És emiatt érzem, hogy szeretnék tanfolyamra menni. Csak nem tudom, hogy ez az oktató központ megfelel-e a célnak.
2022. júl. 18. 08:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én a Prooktatás és a Lumen tanfolyamok-kal szemezgetek egy ideje. Egy cipőben járunk. Mennyi alap képzettséged van?

2022. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én annó python-t kezdtem el tanulni Udemyn keresztül, de rájöttem, hogy a frontend és a web design sokkal jobban tetszik, ezért abbamaradt. Utána belekezdtem egy frontend Udemy tanfolyamba, de útközben meg állást váltottam, nagyon nehéz volt a betanulás, ezért elhanyagolódott. És ezért is érzem szükségét, hogy egy kötött tanfolyamon keresztül tanuljak.
2022. júl. 19. 10:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.


Engem most le fognak pontozni, de ne törődj ezzel.

Érdemes elvégezni ezen képzéseket, főként akkor, ha egy tanúsítványt is kapsz mellé. Van értékesebb, és kevésbé értékes tanúsítvány is, de az lényeges szempont, hogy igenis figyelembe veszik a munkáltatók azt, ha valaki ambíciózus személyíség, és igyekszik fejleszteni magát, melyről akár egy papírral is rendelkezik.


A codecool nagyon drága, a másikról nem hallottam, de sajnos ez van.

A legtöbb helyen igen gyorsan ledarálnak mindent, aztán vagy követed vagy nem.


A többieknek annyiban igazuk van azonban, hogy egy ilyen kurzus előtt, érdemes egy kis tudást megszerezni autodidakta módon, és csak azután belevágni egy komolyabb képzésbe.


Sok sikert kívánok neked.

2022. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
Nem éri meg szerintem.
2022. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Még gondolkozok rajta, hogy melyik tanfolyam mellett döntsek, de személyesen azt érzem, hogy egy összeszedett egymásra épülő tudást csak egy képzésen keresztül tudok összeszedni.

Köszönök minden választ! Sokat segítettek! :)

2022. júl. 27. 09:25
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Valakinek megy oktatás nélkül a tanulás, valakinek meg nem pl. nekem sem annyira, így jól jöhet a képzés.
2022. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!