Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Pallas70 Junior frontend...

A Pallas70 Junior frontend fejlesztő képzésen vett valaki részt? Megéri elvégezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanfolyami keretek között frontend fejlesztést tanulni. Nézegettem a Codecool és a GreenFox képzéseit, de ár szempontjából nagyon drágák, és nagyon intenzívek (5-6 hónapot tartanak és szinte minden hétköznap van tanítás). Ezzel szemben a Pallas70-nél 10 hónapos a képzés, és heti kétszer van tanítás online. Valamint ár szempontjából is barátságosabb. Munka mellett úgy érzem hogy könnyebben tudnék teljesíteni egy hosszabb időtartamú tanfolyamot, ahol csak heti kétszer van tanítás, mint egy nagyon intenzívet.

Esetleg van valakinek véleménye a Pallas70-ről?



2022. júl. 17. 19:47
1 2
 11/11 anonim válasza:

Sziasztok!


Kedves kérdező, végül elkezdtél valamilyen tanfolyamot?

Én is gondolkozom ilyenen, csak nem állunk jól anyagilag.

Egyébként, tudom ajánlani a webuni.hu ingyenes anyagait, ha még aktuális valakinek.

2023. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!