Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Már junior programozó vagyok?

Már junior programozó vagyok?

Figyelt kérdés

Most akartam updatelni a linkedinemet és elkezdtem gondolkodni, hogy mit lenne reális bele írnom. Junior szoftverfejlesztő vagy gyakornok?


Egyetem mellett dolgozom. Eleve úgy vettek fel több mint fél éve, hogy ismertem a használt technológiákat és azóta jó pár komplex dolgot megoldottam, igaz sok segítséget főleg az elején.


Tudom, kicsit értelmetlen túlizgulni, de nem akarok megtévesztő lenni. Ez már meghaladja a junior szintet?

Meg persze ez bértárgyalásnál is számíthat akár a mostani vagy következő munkahelyen, ha suli közben még gyorsan váltanék.


Ha nem, akkor hol kezdődik a junior szint?


Csak mert ugyan úgy dolgozom, mint a friss diplomás kollégák és semmivel sem járnak előrébb a munka terén, csak mert ők már szakdogát írtak és államvizsgáztak. Annyi, hogy kevesebbet dolgozom, így a lassan 1 éves tapasztalatom valószínűleg csak 3/4 évnek felel meg.


Amúgy fizetés szempontjából mennyivel ér kevesebbet ha azonos szinten vagyok, mint egy friss diplomás junior kolléga tapasztalattal, de csak heti 3 napot tudok jelen lenni? Kéne fizetés beli különbség ha óradíjban nézzük?


Tudom, hogy feljöhet, hogy kevésbé vagyok hatékony, mert kevesebbet vagyok a munkahelyen vagy hogy emiatt kevésbé tudnak velem számolni, de közben az alkalmazásom is sokkal olcsóbb a plusz adók hiánya miatt és flexibilisebb is, azaz bármikor megvállhatnak tőlem.



2022. szept. 3. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem írhatod a juniort, ha megvan az az alap tudásod, amivel a céges beugrókat meg tudod írni.
2022. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ennél kevesebbel is jelentkeztek Juniornak.
2022. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem használnám a junior szót. A tudásszinted mérjék fel ők. Írd rá nyilván, hogy programozó és minden gyakorlatodat és ennyi. Ők majd eldöntik, hogy számukra ez elegendő-e és ha igen, mire és milyen szinten.
2022. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Junior helyett használd a tini jelzőt... :)
2022. szept. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
LinkedIn-re meg CV-be nem azt szokas beirni, hogy a sajat kepzeletedben mi vagy, hanem adott cegnel hivatalos, szerzodesed szerint betoltott poziciodat.
2022. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szintedet nem kell konkrétan beírnod, hacsak nem a pozid megnevezésében benne van. Pl Junior Java fejlesztő vagy Junior Szoftverfejlesztő stb stb.


Gyakornok akkor vagy általában ha nem teljes állásban dolgozol a cégnek és diák vagy. (Van ahol van külön ilyen pozi de elég ritka)


Szval ha van tapasztalatod és teljesbe felvesznek akkor már junior vagy.

2022. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!