Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van-e valakinek mostanában...

Van-e valakinek mostanában tapasztalata programozó tandfolyamokkal, bootcampekkel? Pl. Progrmasters, Progmatic stb.? Akár jó akár rossz?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatok érdekelnének, nem általános ítéletek (pl.: a bootcampek nem érnek lóf* se) vagy kéretlen tanácsok (pl.:tanulj inkább magadtól stb.). Köszi!

#tanfolyam #bootcampek
2022. szept. 11. 15:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Hányszor írod még le ugyanazt és válaszolsz a saját kérdésedre kérdező?


Neked tényleg szakemberre van szükséged - elsősorban pszichológusra / pszichiáterre nem programozás oktatóra

2023. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

31:láthatólag ötszöri leírás után sem sikerült megértened. Vajon miért?


Lelki bajai mindenkinek vannak, én ezt nem úgy próbálom orvosolni, hogy másokat próbálok alázni internetes fórumokon, mint az itteni idióta trollok. Normális kérdést tettem fel, és meglepett, hogy nem normális válaszokat kapok.


A kérdésemre én magam nem válaszoltam, hiszen nagy különbségek lehetnek az egyes kurzusok között, erre irányult volna eredetileg a kérdés, csak ugye a trollkodás elvitte egy olyan személyeskedés felé, amit porcikám se kíván, lásd a legelső megjegyzésem:


"Konkrét tapasztalatok érdekelnének, nem általános ítéletek (pl.: a bootcampek nem érnek lóf* se) vagy kéretlen tanácsok (pl.:tanulj inkább magadtól stb.). Köszi!"

2023. márc. 18. 11:30
 33/33 A kérdező kommentje:

Mindegy, mivel mazochista azért nem vagyok, egy időre felfüggesztem a topic nézését.

A normálisaknak még egyszer köszi a válaszokat, a személyeskedő, sértegető uraknak további jó szórakozást egymás között.

2023. márc. 18. 11:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!