Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan mobilalkalmazás...

Van olyan mobilalkalmazás ötletetek, ami jó lenne ha létezne?

Figyelt kérdés
Szakdolgozat témát keresek, Androidban programozok. Bármilyen ötletet szívesen fogadok, illetve örülnék ha az általatok említett alkalmazás ötletnek funkciókat is írnátok.

2022. okt. 15. 20:40
1 2
 1/18 anonim válasza:
91%
Olyan térkép ami az olyan szokatlanabb dolgokat tünteti fel, amiket az alap térkép nem. Itt gondolok nyilvános wc-re, ital/étel automata... Én nagyon adnék egy ilyent.
2022. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
82%

1. Nem tudom, hogy létezik-e konkrétan ez az alkalmazás, de hasonlók léteznek, de egyik sem EZ:pl.

Csak képzelj el egy olyan appot, ami segít, ha valaki mélyponton van. Lenne benne egy olyan funkció, hogy motivációs üzeneteket lehetne olvasgatni. És egy összeállítások, hogy mit csinálj, ha szomorú vagy, és meg lenne engedve az embereknek, hogy szabadon is összeállíthassák ezeket a tennivalókat, ezzel is segítve egymást. (Persze, ez annyira nem fontos, hogy össze tudnák állítani, de azért nem lenne rossz). Meg még lenne benne olyan, hogy ki lehetne jelölni dolgokat, amiket a jövőbe elszeretnének érni az emberek, és hagyni, hogy ők határozzák meg, hogy mit, és mennyi idő alatt szeretnének, és még az alkalmazás emlékeztetné is őket, egy nap egyszer.

2. Egy alkalmazás, ami telefonos, és hasonló a sims-hez. Tudom, van a ,,Sims mobile", de ebben több karaktert lehetne egyszerre csinálni. És, hogy kicsit különbözzön a sims-től, lehetne benne ruhákat vásárolni, és belehetne menni ilyen helyekre is, hogy pl. Iskola. Szóval a sims-nek egy kicsit "butítottabb" változata, amiben amugy más funkciók is vannak, szóval mégsem annyira sims utánzat.

3. Majdnem mindenki szokott úgy járni, hogy már nem tudja követni a házi feladatot, vagy meg sem csinálja, mert hát 'úgysem holnapra kell', és aztán meg már elfelejti megcsinálni. Tök jó lenne egy olyan alkalmazás, amiben belehetne írni a házit, hogy melyik napra kell, így emlékeztet az app előtte való nap, és még esetleg az app használói tudnának hozzáírni maguknak motivációs idézetet is. (Mondjuk ez már lényegtelen)

Hát, remélem a többiek jobb válaszokat tudnak adni, mint én, de azt is remélem, hogy valamennyi öteletet esetleg adtam neked, nem csak teljesen azt, amit én itt összeírkáltam. Az első ötlet meg egyébként kicsit, hát hogy is mondjam... kicsit túl funkcionáltam.

2022. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
70%
#2 | Harmadikat nagyon adom!+
2022. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
csak olyan van
2022. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#2/4 : Köszönöm szépen az ötleteket, nagyon tetszenek!

A harmadik nagyon megfogott és azon gondolkodtam hogy akár ilyen csoportokat is lehetne létrehozni, ahol közösen vezethetnék a diákok a házit és akár meg is oszthatnák a megoldásaikat (és akár mint reddit-en lehetne upvote/downVote...) - Ha bármelyikkel kapcsolatban van bármi bónusz ötleted, nyugodtan megírhatod privátban :D

2022. okt. 15. 21:51
 6/18 A kérdező kommentje:
1/4 : Nem rossz ötlet, csak a nulladik lépéssel lenne a legnagyobb gond: honnan tudnám az adatokat összeszedni - nincs egy központosított megcsinált adatbázis ahol el tudnám érni az összes italautomatát például. De ez is jó ötlet.
2022. okt. 15. 21:52
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha tartozok valakinek, akkor beállítom az app-ban, hogy kinek. Ezután ha a telefon azt érzékeli, hogy jön szembe, akkor jelez, és időben át tudok menni az utca túloldalára, hogy ne kelljen megadnom a pénzt.
2022. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
#2: a 3. ötletnél feltaláltad a naptárat. Bármelyik naptár applikációba fel lehet előre venni egy eseményt, és hogy előtt hogyan és hányszor emlékeztessen.
2022. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
kérdező: az ital automatákat nem tudom, de openstreetmapen sokminden rajta van.. pl a nyilvános wck, bank automatak, ivóvíz kutak, stb.... nyilván nem mind, de hát remélhetoleg egyre több...
2022. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

ja és API is van rá természetesen.


közbrn megnéztem, és ott vannak az (ital) automaták is:


[link]


ezen belül vending=drink


Nézd meg a linkelt wiki oldalon mi mindent meg lehet adni... pl óvszer automatát is lehet keresni :)

2022. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!