Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Inverter beállitásában tud...

Inverter beállitásában tud vala-ki segíteni?? AXPERT-V.VMIII_.TW_.6K-48

Figyelt kérdés
A gyári pc s progra. Nem ismeri föl sem soros portal sem usb s átalakítón keresztül.

#napelem #áram #inverter #Axpert #Watch power #Isolar
2022. nov. 6. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem programozás.
2022. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

USB átalakítón keresztül nem is fogja.


A natív soros port alapbeállításait kell megpróbálni: 9600,N,1

2022. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs: 9600, 8, N, 1
2022. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Nem 9600, 7, E, 1? Amúgy próbálj meg keresni egy manualt az inverterhez, abban le kell hogy legyen írva.
2022. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Usb usb sotos atalakitoval is próbáltam 4 géppel plussz 2 alaplappal amin van gyárilag soros port de semmi. Álligattam a soros port értékeit is és hozzá állitottam a programot de nem működik. Esetleg még van rajta usb b port is de az se csinál semmi ehez esetleg kellene valami driver?
2022. nov. 13. 06:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, ahhoz végképp nem kell driver. Megpróbáltam utánanézni a neten, de erről a típusról nem találtam manualt. Amíg nem tudjuk, hogy melyik port mire való rajta, addig sötétben tapogatózunk. Lásd például a kínai szervóvezérlőket, egy RJ45-ös portban van az RS233 és az RS485 összes adatszála, épeszű ember fejében meg sem fordulna, hogy az nem etherneten kommununikál.
2022. nov. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A manualjában semmi nincs erről. Annyit ir hogy a mellékelt cd n vsn a telepitési útmutató de ott csak a mac windows linux telepitő program van.
2022. nov. 14. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!