Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Python programozáshoz milyen...

Python programozáshoz milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem tanulni, és most egy ideig nem leszek gép előtt, viszont szeretnék tovább tanulni. Tudnátok ajánlani egy könyvet, esetleg saját tapasztalat alapján?

2022. nov. 27. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Behalás, de az egyik legjobb Python kezdőkönyv le van fordítva magyarra. Valami jó is történik néha Brüsszel, Soros stb. pénzéből.

[link]


Ha tudsz angolul, akkor a youtube freecodecamp csatornát érdemes böngészni, például

https://www.youtube.com/watch?v=jH85McHenvw&t=328s

2022. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A freecodecamp csatornát követem, de egy jó, kézzel fogható könyvnek viszont mindig örülök, köszönöm.
2022. nov. 27. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
A két legjobb python könyv egyébként a Robust Python és a Fluent Python, töltsd le őket.
2022. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 mondjuk full kezdőként a fluent python elég meredek lenne.

Metaprogtamozásnál én is fogtam a fejem h mi a rák folyik itt

2022. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ebben igazad van. A Robust Python sokkal kezdőbarátabb, kezdd azzal. A Fluent Python tényleg nagyon haladó könyv.
2022. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

"Behalás, de az egyik legjobb Python kezdőkönyv le van fordítva magyarra."


Belenéztem.

Remek szerkezetű könyv.

2022. nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!