Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ezeknél a cégeknél jó dolgozni...

Ezeknél a cégeknél jó dolgozni Java/Kotlin fejelsztőként?

Figyelt kérdés

Konkrétan minden cégről hallottam, már hogy gyűjtő multi és nem jó dolgozni éppen ezért is kíváncsi lennék mely cégekről mit gondoltok.


Kezdő Java fejleszőként jentkezgettem pár helyre:


-Oracle

-Deutsche Telekom IT Solutions

-Ericson

-Thyssenkrupp

-Evosoft

-Morgan Stanley


Ezekről mik a személyes tapasztalaitok?


Főleg a Telekomról. Számomra ők mindig egy "elit" helynek tüntek, ahova nehéz bejutni, de 1-2 helyről hallottam, hogy nem olyan jó dolgozni.


Kérlek a válaszaitokba vegyéktek bele, hogy én kezdőként keresek állást, de már van munkatapasztalatom, csak éppen váltani szeretnék egy kis kkv-ból.



2022. dec. 13. 00:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10

"de a belsősök is eléggé kicsi emeléseket kaptak, elég nagy volt emiatt a fluktuáció"

Egyébként ez csomó helyen így van, ezért gyakori, hogy 2-3 évente munkát váltanak sokan.

Elég sok cég nem becsüli meg a régi dolgozókat és simán lehet, hogy aki később jött, de alattad van, az jobb bért kapott, mert az elején általában megadják a piaci bért, csak az emelések nem követik azt.

2022. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!