Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hülye kérdés, de pythonból...

Hülye kérdés, de pythonból milyen projekt feladatokat szoktak csinálni juniorok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Otthon?


Én egy full stack applikációt csinálok most a backenden microservice architektúrával, külön autentikációs szerverrel, Oauth2, OpenIdval, különféle szerepkörökre bontva a hozzáférési jogosultságot. A frontendet meg angulárral.


Igaz backenden én Springet használok, de pythonnal is ugyanezt meg lehet csinálni. Nem rég voltam egy olyan interjún, ahol pythonnal írnak microservice-eket a backenden.


Szerintem juniornak már picivel komplexebb otthoni projectek kellenek, mert nem maga a programozás nehéz, hanem nagyobb komplexebb rendszerben olyan döntéseket hozni, amik nem teszik az egészset olvashatatlan, tovább fejelszthetettlen sz-rrá.

2022. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Első éves egyetemista vagyok,és python nyelvet tanulok(mérnöki infó),alapokkal már tisztában vagyok, de nem tudom merre induljak el.

Kb 3éves projektet szeretnék ami diploma végére oké lehet

2022. dec. 18. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

2# Szerintem ezt engedd el. Nem tudom melyik egyetemre jársz, de szakdogád bőven elég az adott félévben vagy 1 félévvel előtte elkezdeni.


Azért is mondom, hogy még a következő pár évben sok dolog fog változni, rengeteg új dolgot ismersz meg, így nem jó rögtön lemaradni 1 adott témánál, mert a végén lehet tetszene más, de csak kötelesség tudatból végigcsinálod, mert már elkezdted.


Amúgy is mérnökinfón nem a szakdoga a nehéz, hanem eljutni a szakdogáig. :D

2022. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig a brutal matek amit hireszteltek sima :).

Szeged amugy!! 24 eves vagyok

2022. dec. 18. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szakdolgozatom annyi volt, hogy írtam egy kódot Arduinora, ami automatikusan be és kikapcsolt egy öntözőrendszert. A többi körítés. 3 éves projektet legelőbb PhD korában csinál az ember, basszus.
2022. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!