Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes android fejlesztőként...

Érdemes android fejlesztőként tanulnom?

Figyelt kérdés

Már több nyelvet is tanultam és most a Unity motort tanulom, de nem tudom el tudnék-e helyezkedni.

Nagyon nehéznek tűnik, de gondolom csak idő kérdése. Mivel érdemes tanulnom, egyáltalán megéri, vagy webfejlesztőként többre mennék?

4,5 éve tanulok programozni, de nem vettek fel egyelőre sehova :((

Mire van igény leginkább? Hirdetések néha angulart írnak, néha kotlint, de unityt nagyon ritkán.



2023. febr. 2. 15:36
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Egyik helyen volt telefonos beszélgetés és behívtak interjúra,úgy tűnik tetszett nekik a projekt ötletem.

Java fejlesztőt keresnek amiben csak minimális a tudásom. És amikor megkérdeztem, mondták hogy sok a jelentkező, úgyhogy valaki van tippe mivel lehetne növelni az esélyeimet?

2023. febr. 10. 10:56
 22/30 NTBS ***** válasza:
Igen érdemes. Minél több mindent tudsz, annál több álláslehetőség nyílik meg neked.
2023. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Azóta voltam pár interjún, meg is kérdeztem körülbelül mennyi jelentkező van a pozícióra, egyik helyen 20at mondtak, másikon 30at. Nem tudom így hogy fognak felvenni, ha ennyire túljelentkezés van mindenhol:(
2023. febr. 14. 03:10
 24/30 anonim ***** válasza:
El ne hidd már hogy 30 jelentkező van egy pozira. Marketingfogás a HR részéről hogy minél kevesebb bérért elvállald a munkát mert megörülsz, hogy téged választottak és megijedsz ha magas bért nyögsz be akkor a másik 29 körül fognak választani.
2023. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
a bér fixen meg van adva 2000ft, azon nem fognak alkudni
2023. febr. 14. 23:40
 26/30 anonim ***** válasza:

2000ft órabér?

Annak idején frontend fejlesztőként egyetem mellett kaptam 2500ft-os órabért...

Ez nevetségesen kevés még juniorként is.

2023. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Ilyenek a bérek, ez van.

Ha megnézed a Schönherz oldalát pl, minden IT munka 1700-2500 bérrel van feltüntetve, de 2500 már nagyon ritka.

2023. febr. 15. 22:40
 28/30 anonim ***** válasza:
Mivan visszajeleztek má vagy mi tart eddig? Engem 2 nap után hívtak interjú után hogy mehetek
2023. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Bocsi hogy most írok, felvettek. Nyilván gyakornoknak nem fizetnek sokat, mert nagyrészt csak tanulunk, ami nekik nem hoz profitot.

Egyébként megkérdeztem a projektmenedzsert amikor felvettek, hogy hány ember jelentkezett, azt mondta nem tudja pontosan, de olyan 20 körül és még jöttek volna jelentkezők, de őket már nem tudták hívni, mert nagyon szorosak a határidők.

2023. márc. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Ja egyébként pár hete már ott vagyok és szerencsére van home office lehetőség, semmit nem siettetnek, minden projektre annyi időt adnak, hogy azért ne kelljen túlhajtani magam egyetem mellett.

Ez egy másik munka, frontendre tanítanak, van angular, react, node.js meg verzió kezelő, agilis módszertan, úgyhogy biztosan piacképes tudást ad :))


UI, bocsi hogy innen írok, másikról nem tudok, de én vagyok a kérdező.

2023. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!