Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » ChatGPT post java programból?

ChatGPT post java programból?

Figyelt kérdés

Java ból postolok az openai felé a " [link] url-ére. max_tokens = 500 ,temperature = 1.0 , model = text-davinci-003.

Azonos kérdésre az ingyenes web -es chatgpt teljesen más választ ad. Teljesen más minőségre. Tele van hibákkal a válasz míg a chatgpt oldalán tök jó választ dob visza. Milyen beállításokkal kaphatok azonos minőségű válaszokat? Elvileg a chatgpt is ezt a nyelvi modelt használja.


2023. ápr. 16. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Na látod, ez a nem húsz forintos kérdés!


Nekem is időbe, energiába telt, mire rájöttem, hogyan lehet értékes, használható információkat kinyerni belőle, ahogy az is, hogy lehet requestenként néhány tíz sornál több kódot generáltatni vele.


Ez az, ami pénzt ér.

2023. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ott lesz a bibi hogy a webes chatgpt nem a text-davinci-003 modelt hasznalja es szerintem temperaturenek sem 1.0-t.
2023. ápr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: nekem is ez a gyanum. Amugy a chatgpt sajat bevallasa szerint ezt a modelt hasznalja. Temperature nel a default ertek 1.0 de probalgattam mar magasabbra allitva sem lesz jobb. A max token emelesevel sem lesz jobb az eredmeny.
2023. ápr. 16. 07:10
 4/7 A kérdező kommentje:
#1: es a Davinci 003 as modelt hasznaltad vagy a fizetos gpt 3.5 turbo -t?
2023. ápr. 16. 07:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A davinci és a gpt 3.5 turbo is fizetős, nyugodtan használd a turbot, valószínűleg úgy sem fogod betelíteni a limitedet
2023. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

top_p=1.0,

frequency_penalty=0.0,

presence_penalty=0.0,


Ezekkel a paraméterekkel javult a válaszok minősége. Sajnos nem találok olyan leírást ami megmutatná,hogy pontosan melyik paramétereket használja a webes verzió. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2023. ápr. 17. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:

A minap egy érdekes feladatod oldottam meg ChatGPT segítségével: gépi látás implementálása GCP Cloud runban futó szerverren és az eredmény használata egy Flutter appba. Na már most ezt így sikerült kb fél óra alatt abszolválni, míg magamról ez valószínűleg órák, de lehet hogy napok lettek volna, mert egyik lépésben sem vagyok kifejezetten biztos.


Ehhez kellett a sok évi tapasztalatom, amivel le tudtam írni neki a feladatot, részekre tudtam bontani, majd a kapott kódot az AI-jal páros programozásban javítani.


Ez olyan mint a Photoshop. Bárki meg tudja nyitni, minden funkció elérhető, de tudni kell használni.


A ChatGPT is ilyen, akkor lesz jó pajtás, ha fel tudod használni és tudsz vele beszélgetni. Ehhez pedig kell a gyakorlat.

2023. ápr. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!