Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit keres Magyarországon...

Mennyit keres Magyarországon egy fejlesztési vezető?

Figyelt kérdés
Kisebb cégnél és nagyobb cégnél is érdekel, elsősorban Budapesten. Vannak-e juttatások, céges laptop, céges autó, ilyesmik?

2023. jún. 6. 18:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a fejlesztési vezető? Linkelsz egy álláshirdetést, hogy mire gondolsz?
2023. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
2 millió nettó körül
2023. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Neked mindegy, úgysem leszel soha vezető fejlesztő.
2023. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

Ha vezető fejlesztőre gondolsz, magyarországi irodával rendelkező cégnek dolgozva alkalmazotti státuszban, akkor ilyen br. 600k-tól 4 milláig mozog a skála jellemzően (persze vannak extrémumok lefelé és felfelé is).

#3 kb. bárki lehet, csak kellően szar cégnél kell dolgozni.

2023. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
12%
A vezető fejlesztő és a fejlesztési vezető nem ugyanaz balf#szok.
2023. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%

#5 Lehet, de írd már le akkor a különbséget, mert ennek az ideböfögött semminek nincs értelme mások csesztetésén kívül.

Normális válasz sablon:

"A vezető fejlesztő és a fejlesztési vezető nem ugyanaz, mert...."

2023. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
5-ös linkelsz egy fejlesztési vezető álláshirdetést? A kérdező nem túl reszponzív.
2023. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2023. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%
Bár nem én írtam az 5-öst, de egyetértek vele. A vezető fejlesztő a tech lead, ő a szakmai vezető, szakmai kérdésekben dönt. A fejlesztési vezető pedig a manager, aki emberekkel, határidőkkel, projectekkel, pénzzel foglalkozik. Utóbbi a mit/mikor/mennyiért kérdésekkel foglalkozik, előbbi a hogyanokkal.
2023. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

És hogy a kérdésre is válaszoljak. Én egy közepes budapesti multinál vagyok egy senki fejlesztő nettó 1m + juttatásokért, kb 4-5 év tapasztalattal. Ezért is jár már laptop, telefon, fizetett internet és telefonszámla, magánklinikai biztosítás, 13. havi fizu meg egyebek. Nálunk a fejlesztőknek is jár céges autó, ha elég magasra kapaszkodtál fel a ranglétrán. A főnököm szerintem ennek 2-2.5x biztosan megkeresi, plusz nála vannak olyan nyalánkságok, mint pl hogy a cég teljesítménye alapján kapja a havi fizetésének a többszörösét. És ő csak középvezető, a ranglétrán felette még van vagy 3-4 szint.

Szóval: kva sokat.

9-es voltam

2023. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!